Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 sausio 24d. 19:42

Kritika vedėjų humorui ir palaikymas Indrei Stonkuvienei: pasisakė įžymybės

Giedrius Drukteinis, Aistis Mickevičius, Aleksandras Pogrebnojus
Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ ir Aleksandro Broko („Culture Bridge“) ir 15min nuotr. / Giedrius Drukteinis, Aistis Mickevičius, Aleksandras Pogrebnojus
Ne vienam, žiūrėjusiam „Žmonių“ apdovanojimų transliaciją, užkliuvo čia nuskambėję pokštai, ypač tie, kurie buvo skirti socialinių tinklų žvaigždei Indrei Stonkuvienei. Šia tema pasisakė ir žinomi žmonės. Jie nepagailėjo kritikos ceremonijos vedėjams, jų kandžiam humorui ir pačiam renginiui.

Nors puotoje susirinkusi gausi publika apdovanojimus pelniusiems visuomenės veikėjams nepagailėjo gausių plojimų, tačiau internete netrūko kritikos renginyje nuskambėjusioms frazėms.

Žurnalistas, etiketo specialistas Giedrius Drukteinis negailėjo karčios kritikos minėtai ceremonijai. Savo asmeninėje „Facebook“ paskyroje vyras teigia, kad šis renginys buvo „beraščių ir neinteligentiškų žmonių „sboras“.

„Ta „Vinted“ kūrėja, kad ir kokia verslininkė ar daugiavaikė mama bebūtų, bet jau kalba taip nerišliai bei lėkštai (ta prakeikta nususinta Lietuvos verslo forumų naujakalbe – nieko nereiškiančia, nieko nepasakančia) – kaip kokia kirpėja!“ – savo nuomonę išreiškė Giedrius.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Giedrius Drukteinis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Giedrius Drukteinis

Žurnalistas paminėjo ir renginio vedėją Jurgitą Jurkutę, kuri „nusižeminusi ir kompleksuotai klausė operos solistės Asmik Grigorian, ar kažko jai vertas „lietuviškas“ apdovanojimas kito pasaulio apdovanojimų fone.“

„Visi likę vedėjų bandymai pajuokauti būtinai baigiasi trūkčiojimu dirbtinu kikenimu... (Haris Mackevičius jau kažkin kada sakė, kad tik trečdalis ekspromtinių, „neišrašytų“ bajerių tampa bajeriais, visa kita pavirsta kvailystėmis ir banalybėmis). Liūdnas vajzdzelis, deja“, – socialiniame tinkle rašo žurnalistas.

Drabužių dizaineris Aleksandras Pogrebnojus iš viso teigė nesuvokiantis šio renginio prasmės.

„Aš dar suprantu, kai teikiami prizai už meistrystę: Gervių kino apdovanojimai, M.A.M.A ar Teatro kryžiai, net galėčiau pateisinti ir labai gaila, kad nevyksta „Mis Lietuva“ konkursas. O kas čia per? Dėl ko tai? Ir kodėl... Gavus tuos apdovanojimus, ką tie jūsų „žmonės“ su jais darys? Rodys žmonėms, kad jie geriausi tarp kitų žmonių?“, – nuostabos neslėpė dizaineris.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Giedrius Drukteinis ir Aleksandras Pogrebnojus
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Giedrius Drukteinis ir Aleksandras Pogrebnojus

Išreiškė palaikymą Indrei Stonkuvienei

Socialiniuose tinkluose įžymybės pasisakė, kad nemalonioje situacijoje palaiko I.Stonkuvienę, o apdovanojimų „Žmonės 2020“ metu ištartas moteriai skirtas frazes pavadino netaktiškomis.

Štai tarp renginio svečių buvęs aktorius, humoristas Aistis Mickevičius feisbuke rašė, kad tam tikrais momentais pasijuto išties nepatogiai.

„Visi mes žmonės. Visgi, sėdėdamas vakar garbingoj trečioj eilėj, jaučiausi nejaukiai dėl humoro, sklindančio nuo scenos Indrės Stonkuvienės adresu. Nemanau, kad ir visiems kitiems salėje buvo smagu ar kad smagu buvo TV žiūrovams. Yra dalykai, kuriems galioja posakis – ne tas laikas ir ne ta vieta.

Kaip ir tokio šmaikštaus ir juokingo renginio vedėjo Giedriuko Savicko epitetai influenceriams. Nu tiesiog, yra kažkokia renginio etika.

Taigi, visi mes žmonės, bet kai kurie žmonės visgi biškį gyvuliai“, – rašė A.Mickevičius.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Aistis Mickevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Aistis Mickevičius

15min visą dieną bandė susisiekti su renginį organizavusių kūrybos namų „Elitaz“ vadovu Gediminu Jauniumi, tačiau to padaryti nepavyko.

Giedrius Savickas šia tema kalbėti su 15min atsisakė.

15min primena, kad Indrei skirti pokštai apie skyrybas su aktoriumi Mantu Stonkumi ir naujus santykius apdovanojimų ceremonijos metu nuskambėjo net kelis kartus.

Jau renginio pradžioje Giedrius Savickas pastebėjo, kad ji sėdi atskirai nuo savo buvusio vyro, o šią pastabą lydėjo komentaras: „Na, bet jums tetrūksta tik pusvalanduko“, – įgėlė G.Savickas, taip galimai pakomentavęs jau kelis mėnesius sklindančias kalbas, kad Indrė Stonkuvienė ir kūrinio „Pusvalandukas“ autorius Vidas Bareikis yra pora.

Pokštai šia tema nesibaigė ir skelbiant „Metų mylimiausią“ žmogų, tarp kurių buvo ir žinoma laidų vedėja bei iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ autorė Indrė. Laimėtoją skelbė Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus

„Broliai Lavrinovičiai praeitais metais įteikinėjo vieną nominaciją. Jie atėjo pasipuošę skirtingais marškinėliais, kad galima būtų išsiskirti, būtų viskas aišku. Mantas Stonkus praeitais metais daug daugiau padarė, kad išsiskirtų“, – tik užlipęs ant scenos rėžė R.Mackevičius.

Į šią repliką Mantas sureagavo pašaipiu juoku, o salėje sėdinti Indrė akivaizdžiai išreiškė palaikymą buvusiam sutuoktiniui, kai jam šis pokštas nepasirodė juokingas.

O kai paskelbus „Metų mylimiausio“ nominacijos laimėtoją prie Indrės priėjo renginio vedėjas G.Savickas, moteris griebė iš aktoriaus mikrofoną ir pasveikino Alytaus merą Nerijų Cesiulį su „Metų mylimiausio“ laimėjimu: „Norime pasveikinti visų influencerių vardu. Mere, sveikiname. 4 tūkst., wow. 253 tūkst, wow. Tikrai politika, nes mes tikime jumis, jokios aferos čia nėra.“

Netrukus po Indrės pasisakymo G.Savickas rėžė: „Gal gerai Arūnas Valinskas sakė, kad influenceriai yra lūzeriai.“

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Indrė Stonkuvienė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Indrė Stonkuvienė

Penktadienio rytą, kitą dieną po apdovanojimų, apie tai, kas nutiko ir ką ji patyrė renginio metu, atvirai prabilo pati I.Stonkuvienė.

„Moteriškai neatsilaikiau įtampai ir provokacijai“, – apgailestavo ji. Daugiau apie tai ir pilną jos pasisakymą skaitykite ČIA.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Žmonės 2020“ apdovanojimai: skaudūs pokštai, dviguba D.Rapšio pergalė ir savikritiška Alytaus mero kalba

TAIP PAT SKAITYKITE: Iškilmingi apdovanojimai Operos ir baleto teatre subūrė ryškiausias garsenybes

TAIP PAT SKAITYKITE: Po apdovanojimų – linksmybės pratęstuvėse: žinomi žmonės šėlo Operos ir baleto teatre

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

04:45
04:07
01:09:17

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką