Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 17d. 19:01

„Man-go“ narės G.Sruogiūtės ir krepšininko M.Stašio vestuvinis šokis pakerėjo svečius: žiūrėkite įrašą

Gabija Sruogiūtė ir Mindaugas Stašys
Stop kadras ir 15min nuotr. / Gabija Sruogiūtė ir Mindaugas Stašys

Liepos 6-ąją Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje meilę vienas kitam prisiekė grupės „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė ir NKL krepšininkas Mindaugas Stašys. Dabar, praėjus daugiau nei savaitei nuo įspūdingos šventės, paviešintas ir itin stilingas ir šiuolaikiškas jaunųjų šokis.

„Kaip gera nors trumpam sugrįžti į tą dieną“, – po pasidalintu vaizdo įrašu parašė džiaugsmu netverianti Gabija, už išmoktus šokio žingsnelius nepamiršusi padėkoti choreografui Ernestui Monginui.

Jaunieji šoko skambant kelioms skirtingoms dainoms. Pasibaigus šokiui susirinkę svečiai negailėjo griausmingų plojimų ir ovacijų.

Nemažai pagyrų jauniesiems išsakė ir vestuvių šventę vedęs aktorius Mantas Stonkus.

„Ponios ir ponai, Gabija ir Mindaugas! Padarykime triukšmo, ovacijos! Šaunuoliai, bravo, bravo, bravo, fantastiška, nepakartojama! Kiek darbo, kiek repeticijų! Bravo, jaunieji!“, – komplimentus porai už pademonstruotus šokių sugebėjimus žarstė M.Stonkus.

VIDEO: Best wedding dance 2019. MAN-GO narės Gabijos ir jos vyro Mindaugo vestuvinis šokis

15min primena, kad daugiau nei šešerius metus gražius jausmus vienas kitam puoselėjusi pora Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje aukso žiedus sumainė šeštadienio popietę, liepos 6-ąją.

Graži judviejų meilės istorija gimė visai netikėtai, prie jūros, romantiškoje Klaipėdoje. Jie susitiko prieš 9-erius metus, vakarėlyje, tačiau tą kartą vienas kitam į akį nekrito, o ir artima draugyste toli gražu nepakvipo.

Visgi ne vieną gražią porą yra išbandęs laikas, negandos bei atstumas. Gabiją ir Mindaugą taip pat ilgai blaškė likimo vėjai, tačiau po kelerių metų juos suvedė netikėtumas. Susitikę Palangoje juodu suprato, kad yra vienas kitam skirti ir nebeišsiskyrė.

Praėję ugnį ir ledą, po 5-erių metų draugystės pora susižadėjo. Sukaupęs visą drąsą ir ryžtą, Klaipėdos „Neptūno“ dublerių komandoje NKL lygoje žaidžiantis Mindaugas Stašys pasipiršo mylimajai, jiems poilsiaujant Palangoje. „Ji pasakė „taip“!“, – džiaugsmingai prieš metus feisbuke rašė M.Stašys.

TAIP PAT SKAITYKITE: Klaipėdoje vestuvinius žiedus sumainė „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė ir krepšininkas Mindaugas Stašys

TAIP PAT SKAITYKITE: „Man-go“ narės pristato vasarišką fotosesiją ir naują dainą: „Pačios sau pavydime realybės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką