Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 12d. 14:37

Skyrybų teisme nepasirodžiusio Egmonto Bžesko žmona Reda pokštavo: „Jo ieškokite saloje“

Reda Bžeskienė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Reda Bžeskienė

Trečiadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teismo parengiamajame posėdyje nagrinėta prodiuserio Egmonto Bžesko ir Redos Bžeskienės skyrybų byla. Nors pasukti skirtingais keliais sutuoktiniai nusprendė dar prieš trejus metus, kol kas statuso pakeisti dar nepavyks – dėl turto ir vaikų kovojanti pora pradeda teismų maratoną.

Prašymą skirtis dėl sutuoktinio kaltės teismui pateikė R.Bžeskienė. Parengiamajame posėdyje pats E.Bžeskas nedalyvavo – jam atstovavo advokatė.

„Žinote, kur jis būna, nuvykite į salą ir paklauskite“, – šmaikštavo R.Bžeskienė, sureagavusi į šiuo metu per televiziją transliuojamą realybės šou „Sala“, prie kurio prisideda ir Egmontas Bžeskas.

Tiesa, abi pusės nematė priežasties, kodėl nedalyvaujant sutuoktiniui byla neturėtų būti nagrinėjama, o ir pati Reda norėjo, kad trejus metus besitęsiančios skyrybos kuo greičiau baigtųsi. Tačiau, nors po teismo posėdžio moteris nebuvo kalbi, ji pabrėžė: „Kol kas situacija jokia. Viskas dar tik prasideda. Dar niekas neįvyko, net neatėjo atsakovas.“

Pasiteiravus, ar ginčo esmė ir priežastis, kodėl sutuoktiniai tiek laiko negali oficialiai išsiskirti, yra nepasidalijimas vaikų globa, R.Bžeskienė sakė, kad klausimų šioje byloje yra ir daugiau, tačiau išsamiau ką nors komentuoti atsisakė.

Vis dėlto Egmonto ir Redos Bžeskų byloje figūruoja ir trečiasis asmuo – „Luminor“ bankas. Paklausta, kuris iš sutuoktinių iš jo skolinosi, R.Bžeskienė patikino, kad tai jos paskola, paimta namui dar prieš dešimtmetį.

15min primena, kad Egmontas ir Reda Bžeskai sprendimą skirtis priėmė dar prieš trejus metus, tačiau jiems vis dar nepavyksta draugiškai išsiskirti.

Jau anksčiau R.Bžeskienė 15min yra sakiusi, kad vienas esminių aspektų, dėl ko teismo posėdyje bus ieškoma sprendimo, yra vaikų priežiūra.

„Padaviau skyryboms ieškinį, o ten daug visokių niuansų. Aš iš jo nieko neprašiau, išskyrus to, kas priklauso vaikų tėvui – jų išlaikymas ir bendravimo tvarka su jais“, – neslėpė R.Bžeskienė.

Tiesa, Reda atskleidė, kad tarp vis dar oficialių sutuoktinių vyksta derybos ir dėl jos namo.

„Dėl turto nežinau, kaip mes sutarsime, bet turbūt mano dar vis esamas, bet gal greit bus buvęs, vyras turės pageidavimų dėl mano turimo namo.

Esmė ta, kad aš turiu namą, ir jis nori to namo dalies. Tai čia gali būti kova, bet mes dar net nepradėjome tos kovos, dar vyksta derybos, ir gal mes kaip nors sutarsime“, – kalbėdama su 15min vylėsi R.Bžeskienė.

15min primena, kad E.Bžeskas ir R.Bžeskienė pasukti skirtingais keliais nutarė 2016-ųjų pradžioje. Anot Egmonto, sunkų sprendimą porą priėmė bendru sutarimu.

„Gal neatlaikėme penkerių metų krizės, gal charakteriai pakišo koją jau Tenerifėje...“ – 15min tąsyk sakė Egmontas.

Reda ir Egmontas augina du vaikus: 2013-ųjų vasarą porai gimė pirmagimė dukra, 2016-ųjų sausį – antroji atžala.

„Yra vaikai. Jie mus sies visą gyvenimą“, – pripažino E.Bžeskas.

Pernai interviu LNK laida „Nuo... Iki...“ davusi Reda atviravo, kad šios skyrybos jai ypač sunkios. „To nelinkėčiau nė vienai moteriai. Išsiskyrusios moterys supranta, apie ką aš kalbu. Ypač kai lieki viena su mažais vaikais. Ir tada pradedi galvoti, kaip gyvensi toliau, nes šeimoje gyventi nebegali.“

Išgirdusi klausimą, ar tiesa, kad antrą dukrą ji gimdė viena, Reda atsiduso: „Taip, kai gimdžiau, buvau viena. Jūs jo (Egmonto – red.) ir paklauskit, kur jis tuo metu buvo. Jis atvažiavo paskui.“

Tad kokia buvo jųdviejų su E.Bžesku skyrybų priežastis?

„Santykiai nebuvo blogi, bet buvo tam tikrų niuansų, dėl kurių pradėjo griūti mūsų santuoka. Yra priežastis, ją žino Egmontas, bet aš tikrai jos neįvardinsiu dėl to, kad aš gerbiu save ir jį, kaip vaikų tėvą. Nebuvo taip, kad staiga mus ištiko santykių krizė ar staiga nesutapo charakteriai. Aš manau, kad, kai negali įvardyti tikros skyrybų priežasties, tada sakai, kad nesutapo charakteriai...“ – laidoje sakė R.Bžeskienė.

15min primena, kad Egmontas Redai pasipiršo 2011 metų rugpjūtį, po septynių mėnesių draugystės.

Egmontas Bžeskas ir Reda Gikytė susituokė 2012 metų gruodį, Koh Samui saloje Tailande. Grįžę į Lietuvą jaunavedžiai santuoką užregistravo ir Vilniaus santuokų rūmuose.

Redai tai antroji santuoka, 2009-aisiais ji buvo ištekėjusi už šokėjo Andriaus Kandelio. E.Bžeskui santuoka su Reda – pirmoji. Jis iki tol oficialiai nebuvo sukūręs šeimos, tačiau ilgus metus artimai bendravo su Karina Krysko, vėliau – su Nijole Pareigyte, Oksana Zlatkovaite. Dabar Egmontas santykius kuria kartu su verslininke Aurika Žaromskyte.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką