Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 balandžio 22d. 20:46

Didžiausi neištikimybės skandalai: santuokos saitai ar nėštumas – ne kliūtis sukti į kairę

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas, Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart bei Beyonce ir Jay-Z
„Scanpix“ nuotr. / Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas, Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart bei Beyonce ir Jay-Z

Praėjusią savaitę pramogų pasaulį sudrebino neištikimybės skandalas, kurio epicentre atsidūrė realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian ir NBA krepšininkas Tristanas Thompsonas. Jų istorija buvo plačiai aptarinėta net ir tų, kurie iki tol Kardashianų gyvenimu pernelyg nesidomėjo – žmonės gailėjo moters, kurią prieš pat gimdymą išdavė mylimasis, ir nuoširdžiai ją užjautė.

Tačiau kad ir kaip būtų gaila, bet panašių istorijų pramogų pasaulyje – ne viena ir ne dvi. Nuo sukimo į kairę neapsaugo nei santuoka, nei nėštumas, o jeigu dar esi garsus, tai tenka iškęsti dar ir viešą pažeminimą...

Primename pačius garsiausius pastarojo meto neištikimybės skandalus.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas

Apie begėdiškus Tristano Thompsono nukrypimus į kairę žiniasklaida paskelbė balandžio 10-ąją, o nepraėjus 48 valandoms Khloe Kardashian dėl patirto streso pagimdė dukrą anksčiau.

Kad Klivlando „Cavaliers“ klube žaidžiantis Tristanas Thompsonas buvo neištikimas savo nėščiai draugei, išaiškėjo po to, kai balandžio 7-ąją jis buvo nufotografuotas Niujorko bare besibučiuojantis su striptizo baro darbuotoja, o vėliau ją parsivedė į viešbutį, iš kurio jo viešnia išėjo tik kitą rytą. Tuoj pat paaiškėjo, kad tai buvo toli gražu ne pirmas kartas, kai krepšininkas apgaudinėjo savo draugę su kitomis, o prabilę šaltiniai Tristaną Thompsoną net pavadino „serijiniu apgaviku“.

„Instagram“ nuotr./Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas
„Instagram“ nuotr./Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas

Kevinas Hartas

Garsusis Holivudo komikas Kevinas Hartas praėjusią vasarą taip pat buvo neištikimas savo žmonai Eniko Parrish tuo metu, kai ši laukėsi jų kūdikio. Iš pradžių aktorius neigė neištikimybės faktą, bet galiausiai prisipažino: „Siunčiu begalę atsiprašymų savo žmonai ir vaikams. Privalau būti geresnis ir toks būsiu. Nesu tobulas ir niekada netvirtinau toks esantis... myliu jus visus“.

„Aš esu kaltas, aš suklydau. Tai ne pats nuostabiausias mano gyvenimo metas, bet kaip pasiklosi, taip išmiegosi, – vėliau sakė jis viename interviu. – Tu neplanuoji susimauti, bet kai susimauni, tada pagalvoji: Velnias, aš susimoviau. Aš pareisiu namo, apie tai papasakosiu savo žmonai ir vilsiuosi, kad ji atleis man ir patikės, jog to daugiau nebus ir leis man pasitaisyti. Tą aš ir bandau daryti.“

Lapkritį jo žmona Eniko Parrish pagimdė jųdviejų sūnų Kenzo, iš pirmosios santuokos komikas turi dar du vaikus, sūnų ir dukrą. Po neištikimybės Eniko Parrish atleido atgailaujančiam vyrui ir jie tebėra kartu.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Kevinas Hartas ir Eniko Parrish
AFP/„Scanpix“ nuotr./Kevinas Hartas ir Eniko Parrish

Jay-Z ir Beyonce

Kad Jay-Z galėjo būti neištikimas Beyonce, pradėta kalbėti tuomet, kai ji išleido savo albumą „Lemonade“ – dainose būta ganėtinai daug įtarimų sukėlusių užuominų apie tai. Praėjus dvejiems metams Jay-Z išleido savo albumą „4:44“, kuriame buvo atverstos visos kortos – taip, jis iš tiesų padarė klaidą, dėl kurios vos nesugriuvo jo šeima.

Vėliau Jay-Z papasakojo, kad abu albumus jie rašė vienu metu tarsi terapiją, būdą išsikalbėti ir išspręsti santykių problemas. Jie taip pat lankė ir tikrą porų terapiją, po kurios pavyko atsitiesti, o vėliau pasaulį išvydę jų dvynukai Rumi ir Siras galutinai sulipdė poros santykius.

Vida Press nuotr./Beyonce ir Jay Z
Vida Press nuotr./Beyonce ir Jay Z

„Dauguma žmonių pasitraukia – skyrybų procentas siekia apie 50 proc., nes dauguma negali į save pažiūrėti. Sunkiausia yra matyti tavo sukeltą skausmą kito veide, ir tau reikia susitvarkyti patį save. O daugelis žmonių nenori to daryti – nenori pasižiūrėti giliau į save, taigi jie pasitraukia“, – vėliau samprotavo Jay-Z.

Nickas Youngas ir Iggy Azalea

NBA žvaigždės Nicko Youngo ir reperės Iggy Azalea santykių drama prasidėjo tada, kai internete pasirodė persirengimo kambaryje filmuotos krepšininko pagyros komandos draugams apie nuotykius su moterimis. Tada Nickas Youngas teisinosi, kad tai buvo netiesa, Iggy jam atleido ir jų santykiai tęsėsi.

Tačiau neilgai trukus Iggy Azalea išspyrė krepšininką iš namų, nes apsaugos kameros užfiksavo, kaip jis parsiveda merginą, kai jo sužadėtinė būna išvykusi. Ir lyg to dar būtų maža, paaiškėjo, kad Nicko Youngo buvusi mergina bei jo sūnaus motina Keonna Green laukiasi dar vieno kūdikio! Pasirodo, lankydamas sūnų krepšininkas dėmesio skirdavo ir buvusiai draugei...

„Tai tarsi antras šūvis į krūtinę. Ir jaučiuosi taip, lyg net nežinočiau, ką po galais aš mylėjau visą tą laiką“, – 2016 metų liepą atviravo Iggy Azalea, kuri dar tą pačią vasarą planavo su Nicku susituokti...

„Scanpix“/AP nuotr./Iggy Azalea ir Nickas Youngas
„Scanpix“/AP nuotr./Iggy Azalea ir Nickas Youngas

Jeremy Meeksas

Buvęs nusikaltėlis, kuris dėl savo išvaizdos tapo interneto sensacija, o išėjęs iš kalėjimo pradėjo dirbti modeliu, 2017-ųjų vasarą užmezgė romaną su turtinga „Topshop“ paveldėtoja Chloe Green.

Paparacai užklupo Jeremy Meeksą leidžiantį laiką Turkijoje su Chloe Green, o šios nuotraukos staigmena tapo daug kam, įskaitant ir paties Jeremy žmoną Melissą – apie vyro neištikimybę ji sužinojo iš spaudos ir sakė maniusi, kad jis tuo metu dirba.

Vida Press nuotr./Jeremy Meeksas ir Chloe Green
Vida Press nuotr./Jeremy Meeksas ir Chloe Green

Neilgai trukus po to Melissa ir Jeremy pasikalbėjo ir nutarė, kad jiems geriausia nutraukti aštuonerius metus trukusią santuoką. Jiedu kartu augino sūnų bei du Melissos vaikus iš ankstesnių jos santykių. Melissa vėliau ne kartą sakė esanti įskaudinta dėl tokio Jeremy elgesio, mat šalia jo buvo sunkiausiais momentais, laukė jo kol šis sėdėjo kalėjime, o vos tik jis paragavo šlovės, nusisuko nuo šeimos ir pasidavė turtuolės vilionėms.

Sandra Bullock ir Jesse'is Jamesas

Holivudo žvaigždės Sandros Bullock santuoka su „Monstrų garažo“ vedėju, motociklų asu Jesse'iu Jamesu subyrėjo 2010-ųjų kovą, neilgai trukus po to, kai ji laimėjo pirmąjį „Oskarą“.

Tada paaiškėjo, kad Jesse'is Jamesas savo žmoną išdavė su tatuiruota striptizo šokėja Michelle McGee ir dar keliomis moterimis.

Pauliaus Sviklo / 15min nuotr./Sandra Bullock ir Jesse'is Jamesas
Pauliaus Sviklo / 15min nuotr./Sandra Bullock ir Jesse'is Jamesas

„Niekada nesikračiau nieko, ką esu padaręs – prisiimu visišką atsakomybę. Aš apgaudinėjau savo žmoną. Spėkit ką? Lygiai taip pat elgiasi milijonai kitų vyrų“, – metai po skyrybų sakė Jesse'is Jamesas.

Nuo to skandalo, kai Jesse'is Jamesas buvo pakrikštytas „pačiu nekenčiamiausiu vyru žemėje“, jis vis dar sako nesigailintis dėl savo elgesio.

Hugh Grantas ir Elizabeth Hurley

1995 metais britų kino žvaigždę Hugh Grantą, tuo metu išgyvenusį savo karjeros piką, suėmė policija, mat pričiupo jį užsiiminėjantį seksu mašinoje Holivude. Aktorius prostitutei Divine Brown buvo sumokėjęs 60 dolerių, kad ši jį patenkintų oraliniu būdu.

Incidento metu aktorius buvo ne vienišas – jis aštuntus metus draugavo su gražuole Elizabeth Hurley. Ši jam atleido ir jie pora buvo dar penketą metų, kol galiausiai 2000-aisiais nusprendė išsiskirti.

Vida Press nuotr./Hugh Grantas ir Elizabeth Hurley 2000-aisiais
Vida Press nuotr./Hugh Grantas ir Elizabeth Hurley 2000-aisiais

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver

2011-aisiais pramogų pasaulį sudrebino skandalas, kai paaiškėjo, kad Arnoldas Schwarzeneggeris 1997 metais buvo neištikimas savo žmonai Mariai Shriver su tuometine namų tvarkytoja Mildred Baena, o toji moteris nuo šeimininko net pagimdė sūnų. Ir nors iš pradžių ši istorija atrodė lyg eilinis geltonosios spaudos burbulas, tačiau pamačius, kaip atrodo Mildred sūnus, abejonių niekam nebekilo – Josephas yra tikrų tikriausia Schwarzeneggerio kopija. Vaikinas net panašesnis į savo tėvą negu santuokiniai aktoriaus vaikai!

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver

Arnoldo Schwarzeneggerio ir Marios Shriver santuoka truko net 25 metus, tačiau sužinojusi apie vyro išdavystę, ji jam neatleido.

„Manau, tai pats kvailiausias dalykas, kurį padariau per visus santykius“, – metai po skyrybų su žmona viename interviu sakė Arnoldas Schwarzeneggeris.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie

2005-aisiais pramogų pasaulis susiskirstė į stovyklas – Angelinos komandą ir Jennifer komandą. Nors prabėgo jau tiek metų, vis dar kalbama apie meilės trikampį tarp Brado Pitto, Angelinos Jolie ir Jennifer Aniston.

Romanas tarp Angelinos Jolie ir Brado Pitto užsimezgė jiems filmuojantis juostoje „Ponas ir ponia Smitai“. Tais pačiais metais paskelbta apie Brado Pitto ir Jennifer Aniston skyrybas, o neilgai trukus jis pastebėtas atostogaujantis kartu su Angelina.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Jennifer Aniston
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Jennifer Aniston
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie

Kristen Stewart

„Saulėlydžio“ („Twilight“) sagos žvaigždė Kristen Stewart 2012-ųjų vasarą įsivėlė į begėdišką neištikimybės skandalą, kuomet paparacai nufotografavo ją besibučiuojančią su vedusiu režisieriumi Rupertu Sandersu. Tuo metu Kristen draugavo su kolega iš „Saulėlydžio“ Robertu Pattinsonu – ji jo viešai atsiprašė, šis jai atleido, tačiau galiausiai 2013-ųjų pavasarį jų santykiai vis tiek nutrūko. Tuo tarpu Ruperto Sanderso žmona Liberty Ross iš karto jį paliko.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart

Jude'as Law ir Sienna Miller

Mergišiaus reputaciją turinti britų kino žvaigždė Jude'as Law ir aktorė Sienna Miller kurį laiką buvo laikomi auksine Holivudo porele, tačiau jie išsiskyrė 2006-ųjų vasarį, kai paaiškėjo, kad Jude'as buvo neištikimas Siennai su savo vaikų aukle Daisy Wright. Tuo metu Jude'as Law ir Sienna Miller buvo aštuonis mėnesius susižadėję.

Neilgai trukus po skyrybų jie atnaujino santykius, bet galiausiai 2011-ųjų vasarį galutinai išsiskyrė.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Jude'as Law ir Sienna Miller
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Jude'as Law ir Sienna Miller

Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as

Žinia apie dainininkės Gwen Stefani ir rokerio Gavino Rossdale'o skyrybas visiems buvo labai netikėta – jie atrodė kaip viena tvirčiausių ir stabiliausių porų pramogų pasaulyje. Kartu jie buvo 20 metų ir susilaukė trijų sūnų, tačiau 2015-aisiais pasuko skirtingais keliais. Neilgai trukus paaiškėjo, kad skyrybų priežastis – labai nemaloni: Gavinas trejus metu apgaudinėjo Gwen su jų vaikų aukle Mindy Mann.

„Tai buvo daroma jai tiesiog po nosimi“, – apie Gavino Rossdale'o ir auklės romaną, kuris nesibaigė net kai Gwen trečią kartą pastojo ir laukėsi jauniausiojo sūnaus Apollo, tada sakė vienas šaltinis.

Vida Press nuotr./Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as su sūnumis ir jų aukle Mindy Mann (2012 m.)
Vida Press nuotr./Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as su sūnumis ir jų aukle Mindy Mann (2012 m.)

Kaip skelbė „Us Weekly“, Gwen Stefani savo vyrą pričiupo 2015-ųjų vasarį, kai užtiko nepadorias Mindy Mann žinutes ir jos nuogos nuotraukas ne kur kitur, o savo vaikų planšetėje. Priremtas prie sienos Gavinas Rossdale'as pripažino buvęs neištikimas – tada Gwen Stefani suprato, kad jų santuoka baigta.

Dainininkę labiausiai įskaudino tai, kad Gavinas Rossdale'as užmezgė romaną su moterimi, kurią ji pažinojo ir kuria pasitikėjo, kuri rūpinosi jų vaikais.

Vida Press nuotr./Gwen Stefani su sūnumis ir jų aukle Mindy Mann
Vida Press nuotr./Gwen Stefani su sūnumis ir jų aukle Mindy Mann

Woody Allenas

Režisieriaus Woody Alleno romanas su žmonos Mios Farrow įdukra Soon-Yi iki pat šiol yra laikomas vienu didžiausių sekso skandalų Holivudo istorijoje.

Woody Allenas su Mia Farrow pora buvo 12 metų (jie niekada nebuvo susituokę) ir kartu įsivaikino du vaikus bei susilaukė vieno biologinio. Prieš pradėdama gyventi su Woody Allenu Mia Farrow jau turėjo šešis vaikus: su buvusiu sutuoktiniu kompozitoriumi Andre Previnu ji susilaukė trijų biologinių vaikų ir tris įsivaikino, tarp jų buvo ir korėjietė Soon-Yi. Visus šiuos vaikus Woody Allenas augino kaip savus, nors teisiškai niekada nebuvo įsivaikinęs nei Soon-Yi, nei kitų Mios Farrow vaikų.

„Scanpix“ nuotr./Woody Allenas su žmona Soon-Yi Previn
„Scanpix“ nuotr./Woody Allenas su žmona Soon-Yi Previn

1992-aisiais Mia Farrow pas Woody Alleną rado nuogos Soon-Yi nuotraukas (tada jai buvo apie 20 metų) ir sužinojo, kad jiedu slapta yra užmezgę romaną. Mia Farrow paliko Woody Alleną ir netrukus apkaltino jį tvirkinus jųdviejų įdukrą Dylan. Woody Allenas kategoriškai neigė kaltinimus ir tvirtino, kad tai Mios kerštas dėl jo romano su Soon-Yi.

Praėjus penkeriems metams nuo skyrybų su Mia Farrow režisierius vedė jos įdukrą Soon-Yi ir jiedu kartu yra iki šiol. Pora augina dvi įvaikintas dukras Bechet ir Manzie. Mia Farrow su įdukra nutraukė visus santykius.

Paklaustas apie savo romaną su Soon-Yi, režisierius yra sakęs: „Širdis nori to, ko nori. Nėra logikos tokiuose dalykuose. Sutinki kažką, įsimyli ir viskas“.

LeAnn Rimes ir Eddie Cibrianas

Dainininkė LeAnne Rimes ir aktorius Eddie Cibrianas užmezgė slaptą romaną, kuomet 2008-aisiais kartu filmavosi juostoje „Northern Lights“. Jie abu tuo metu buvo susituokę su kitais žmonėmis. It žaibas trenkusi meilė privertė juos nutraukti santuokas – LeAnne nieko nedelsdama išsiskyrė su tuometiniu vyru Deanu Sheremetu, o Eddie – su žmona Brandi Glanville.

Galiausiai LeAnne Rimes ir Eddie Cibrianas susituokė 2011-aisiais ir kartu yra iki šiol.

„Scanpix“ nuotr./Eddie Cibrianas ir LeAnn Rimes
„Scanpix“ nuotr./Eddie Cibrianas ir LeAnn Rimes

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką