Kai pernai prabilta apie tai, kad Vilniaus miesto savivaldybė pirks naujus elektrinius laivus, kurie šiltuoju sezonu plauks Nerimi, taip esą mažindami kito viešojo transporto apkrovimą, žadėta, jog plaukiama bus nuo Žirmūnų iki Verslo trikampio A.Goštauto gatvės gale. Vis dėlto kol kas laivas, kuris tebėra tik vienas, plaukia kur kas trumpesniu maršrutu. Kaip aiškėja, kitur tokiam plaukimui tiesiog nepasiruošta.