Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Kedžio pasekėjų mitinge Seimo narys S.Stoma žmones ragino kovoti (nuotraukos)

Mitingas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Mitingas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 4 d., šeštadienį, dviejų žmonių nužudymu įtariamam Drąsiui Kedžiui būtų sukakę 38 metai. Šia proga balandžio mėnesį prieštaringai vertinamomis aplinkybėmis mirusio vyriškio pasekėjai, susibūrę į visuomeninį judėjimą „Drąsiaus kelias“, Kaune surengė visuotinį mitingą.

Šeštadienį per pietus į Vienybės aikštę susirinkę keli šimtai žmonių, išgirdę specialiai D.Kedžiui sukurtą dainą, klausėsi vienas po kito ant pakylos lipusių ir miniai kalbėjusių žmonių. Į susirinkusiuosius kreipėsi visuose šio judėjimo rengiamuose mitinguose dalyvaujantis Garliavos kunigas Jonas Varkala, viso vadinamojo pedofilijos skandalo metu paramą Kedžiams ir Venckams viešai deklaruojantis parlamentaras Saulius Stoma.

Į Vienybės aikštę atvyko daugelis Garliavoje esančios Klonio gatvelės blokadoje dalyvavusių žmonių. Čia sukiojosi ir pastaruoju metu su teisėsauga daug reikalų turintis vienas iš aktyviausių D.Kedžio rėmėjų Marius Kuprevičius. Minioje buvo matyti ir judėjimui „Drąsiaus kelias“ lojalių žmonių, atvykusių net iš Šilutės.

„Kas gali išgelbėti mūsų valstybę? Tik mūsų visų susiėmimas už rankų. Vieningai kovokime ir toliau. Šita kova turi baigtis mūsų pergale. Mes nugalėsim!“, – ugninga kalba susirinkusiuosius išjudino Seimo narys S.Stoma.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min