Dabar populiaru

„Aš tavo kaimynas. Nerūšiuok manęs“ Visos temos

„Aš tavo kaimynas. Nerūšiuok manęs. Susipažinkime“ – Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) inicijuotas projektas, kuriuo skatinama visuomenės tolerancija socialiniuose būstuose gyvenančių asmenų atžvilgiu.

Komunikacijos kampanija „Aš tavo kaimynas. Nerūšiuok manęs“ simboliniu kvietimu „Susipažinkime“ ragina pažinti socialiniuose būstuose įsikūrusius žmones, iš arti pamatyti jų kasdienybę, išgirsti atvirai pasakojamas asmenines istorijas. Projekto dalyviai nori sugriauti visuomenėje vyraujančius stereotipus apie socialinio būsto gyventojus ir savo pavyzdžiu parodyti: nesvarbu, kokiame būste begyventume, tik nuo mūsų pačių priklauso, ar vieni kitiems esame nuoširdūs, tvarkingi, patikimi ir draugiški kaimynai. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

2019  m. duomenimis, Lietuvoje socialinio būsto laukė daugiau kaip 10 tūkst. šeimų. Socialiniame būste gyveno daugiau kaip 11 tūkst. šeimų ar asmenų. ES investicijų pagalba kasmet perkami ir remontuojami socialiniai būstai visoje Lietuvoje.

 

Parašykite atsiliepimą apie 15min