Atsisiųskite
aplikaciją

Sidabrinė linija: senolių vienišumo problemą sprendžia pokalbiais telefonu

Sprendimų karta
Vienišystė žmogaus organizmui kelia didesnį pavojų nei nutukimas, o kai kur jos poveikis prilyginamas ir tam, kuris gaunamas rūkant po 15 cigarečių per dieną. Štai Japonijoje...
Skaityti daugiau

Vienišystė žmogaus organizmui kelia didesnį pavojų nei nutukimas, o kai kur jos poveikis prilyginamas ir tam, kuris gaunamas rūkant po 15 cigarečių per dieną. Štai Japonijoje vienišumas jau vadinamas epidemija, o senėjančios visuomenės kontekste buvimas vienišam skamba vis baugiau. 

 

Ir nors senėjančios visuomenės problemos mes greitai neišspręsime, bet galime spręsti kitą - vienišumo problemą. Šiame podcasto #SprendimųKarta epizode kalbamės su Kristina Čiuželiene - ji drauge su vyru Mariumi Čiuželiu augina projektą Sidabrinė Linija ir per jį suteikia galimybę garbaus amžiaus žmonėms turėti tikrų tikriausią pokalbių draugą. Ir tai jie daro pasitelkdami vieną paprasčiausių šių dienų technologijų - telefoną. 

 

Klausykitės epizodo apie Sidabrinę Liniją, jos veiklą bei poveikį, o daugiau informacijos galima rasti: www.sidabrinelinija.lt arba https://www.facebook.com/sidabrinelinija

 

SPRENDIMŲ KARTA - podcastas apie socialinius verslus ir socialines inovacijas. Tai pozityvūs pokalbiai apie šiuolaikinius sprendimus socialiniams, sveikatos, aplinkosaugos, švietimo ar kitiems iššūkiams.

 

Sprendimų karta esame mes - gyvenantys pastarųjų dviejų šimtų metų pramonės ir vartojimo pasekmėse, tačiau drauge turintys didesnius nei bet kada anksčiau gebėjimus ir galimybes kurti tinkamus teigiamo poveikio sprendimus. Ir tai darome!

 

Podcasto svečiai - socialiniai verslininkai, inovatoriai, praktikai ir kiti aktyvūs socialinės ekonomikos dalyviai bei kūrėjai, turintys veržlių idėjų mūsų visų dabarčiai ir ateičiai.

 

Podcastą pristato Lietuvos socialinio verslo asociacija, veda Simona Laiconaitė.

Naujausios