Horoskopai

Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 24 d.

Skubėkite sužinoti, ar ketvirtadienis jums nepagailės žiupsnelio ypatingų potyrių? O gal jūsų laukia kur kas didingesni dalykai?
Gaminame namuose 2

Vakarienė per 15 minučių!

Tokia jau ta mūsų kasdienybė: nespėjame sumirksėti, o žiemą keičia pavasaris, pavasarį – vasara. Laikrodžio rodyklėms besisukant stulbinamu greičiu, bėgame ir skubame, bandydami įgyvendinti savo planus. O kol sukamės beprotiškoje karuselėje,...
Gyvenkite sveikai 5

Mitybos specialistė: „Jaunesnę odą galite turėti jau po 28 dienų“

Pasaulyje netyla kalbos apie tai, kad mityba – visa ko pagrindas. Graži figūra garantuojama ne tik dėl intensyvaus sporto, bet ir dėl tinkamų valgių pasirinkimo, o štai skaisti oda taip pat veikiama to, ką dedame į burną.
Patarimai šeimininkėms 2

Pavasario skonis: kaip iškepti sultingą mėsos kepsnį ant grotelių?

Sužaliavus laukams, medžiams ir pievoms, dažnas skuba į gamtą. Na, o gryname ore kone kiekvienas galime pasigirti puikiu apetitu. Kas gi gali dar geriau jį sužadinti nei tobulas kepsnys ant grotelių?
Tai įdomu

Papuošalai Jaučiui: vertina kokybę ir prabangą

Pavasariui įsibėgėjus nuo balandžio 21-osios iki gegužės 21-osios savo gimtadienius švenčia realistiškieji, ramieji Jaučio ženklo atstovai. Ypatingu nuoširdumu, draugiškumu pasižymintys šio ženklo žmonės neabejotinai verti išskirtinių dovanų.