Atsisiųskite
aplikaciją

„Skrieja kamuolys“: futbolas Rygoje, dėlionės A lygoje, „Real“ šansai Čempionų lygoje ir triumfas Ispanijoje bei superagento M.Raiolos mirtis

Skrieja kamuolys
Naujausioje 15min laidoje apie futbolą „Skrieja kamuolys“ – Mariaus Badgono įspūdžiai iš UEFA futsal finalo ketverto turnyro Rygoje, „Panevėžio“...
Skaityti daugiau

Naujausioje 15min laidoje apie futbolą „Skrieja kamuolys“ – Mariaus Badgono įspūdžiai iš UEFA futsal finalo ketverto turnyro Rygoje, „Panevėžio“ pralaimėjimas A lygoje ir „Kauno Žalgirio“ tikrasis lygis, karšta diskusija apie Madrido „Real“ šansus įveikti „Manchester City“ barjerą Čempionų lygoje, superagento Mino Raiolos mirtis, kova dėl „Top4“ ir išlikimo „Premier“ lygoje, pavojus „Atletico“ Ispanijoje, pokyčiai „Serie A“ lentelės viršuje ir Bundeslygos finišas. Kolektyvas – 15min žurnalistai M.Bagdonas, Mantas Krasnickas ir Gintaras Radauskas.

00:00 įžanga

01:28 teigiami įspūdžiai iš Rygos arenos

09:49 A lyga ir „Kauno Žalgirio“ futbolas

30:02 Čempionų lygos pusfinaliai: „City“ ar „Real“?

57:52 Mirė superagentu vadintas Mino Raiola

1:00:38 „Premier“ lygoje – mūšiai dėl titulo, ketvirtosios vietos ir išlikimo

1:12:30 Karališkoji Madrido pusė dominuoja ir švenčia

1:22:29 Viena Milano ekipa aplenkė kitą

1:29:11 Bundeslygoje – mūšiai dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje

#KONKURSAS

Į praėjusią savaitę užduotą klausimą – kurią „Liverpool“ ir „Villareal“ mačo minutę bus pelnytas pirmasis įvartis – teisingai atsakiusiųjų nebuvo. Bet arčiausiai atsidūrė Vytautas Maskeliūnas, spėjęs, kad tai nutiks 54 minutę. Sveikiname ir dovanojame VIAPLAY kodą!

Dėmesio, šios savaitės klausimas: koks bus trečiadienio vakarą vyksiančių Madrido „Real“ ir „Manchester City“ rungtynių rezultatas? Suskubkite atsakyti iki mačo pradžios ir laimėkite VIAPLAY kodą, kuris leis net 6 mėnesius žiūrėti naujausius filmus, tiesioginius sporto renginius ir populiarius serialus. Vamos!

Naujausios