Kai paskirtoji premjerė Inga Ruginienė šmaikštauja, kad jau reikia kalbėti apie 3 dienų darbo savaitę, o 4 dienos būtų norma, verslas tai vertina kaip politikavimą ir užuominą, kad valdžia vėl prašys jų susimokėti už eksperimentus, o ar tai padidins darbo našumą bei galbūt gimstamumą - didelis klausimas.