„Dažnai žmonės pasisako, kad kitais metais čia sugrįš, dar nepasibaigus renginiui, iš to sprendžiu, kad kažką čia darome gerai. Festivalį sunku nupasakoti žodžiais – reikia bent kartą išbandyti. Tai magiško erdvėlaikio potyris, pripildantis įspūdžių, bendrystės ir gerų emocijų. Po jo, esu nugirdusi, ir kasdienybėje kai kuriems norisi būti truputį geresniais“, – juokiasi Guoda Bardauskaitė-Miloš, viena iš festivalio mažiems ir užaugusiems vaikams „Žaltytis“ ilgamečių organizatorių.