Ar pažįstate Norvegiją? Įveikite 30 klausimų testą ir laimėkite pietus su Norvegijos ambasadoriumi Vilniuje!

Norvegija nėra tik skandinaviškas žvejų rojus su sostine Oslu priešakyje. Norvegija – tai šiauriausios gyvenvietės už poliarinio rato meškų kaimynystėje, kvapą gniaužiantys fjordai, pašvaisčių švytėjimas, draugystė su kitomis Europos valstybėmis, meno istorija, stiprėjanti kino industrija, besiplečianti lietuvių bendruomenė, vikingų pėdsakai ir dar daugiau.

Norvegijos ambasada Lietuvoje kartu su portalu 15min parengė testą jūsų žinių patikrinimui. Penkiems konkurso dalyviams, nepaisant jūsų pasiekto rezultato, burtų keliu atiteks solidūs prizai.

Pagrindinis prizas – pietūs su Norvegijos Karalystės ambasados Lietuvoje ambasadoriumi Ole Terje Horpestadu. Šventiniai pietūs vyktų ambasadoriaus šeimos rezidencijoje Vilniuje.

Vieno laimingojo taip pat laukia du bilietai į „Nordic Anniversary Concert“ renginį Valdovų rūmuose spalio 29 d. Trims dalyviams atiteks norvegiškų gėrybių krepšeliai.

Konkursas tęsis iki spalio 20 dienos. Norėdami jame išbandyti jėgas, išspręskite 30 įdomiųjų klausimų apie Norvegiją testą. Kiekvienam iš testo klausimų siūlomi 4 galimi atsakymų variantai. Pasirinkite vienintelį, jūsų manymu, teisingą.

Norėdami pradėti spręsti testą, spauskite „Pradėti“. Sėkmės!