Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aš – už naujus mikriukus Kaune!

Kauno mikroautobusai.
Sauliaus Tvirbuto / 15min nuotr. / Kaune pasikeitė mikroautobusų maršrutai
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aš esu iš Kauno. Ir aš esu už naujus mikr(iuk)us. Taip, aš važinėjau ir važinėsiu šiuo keistu, pasaulyje retai sutinkamu transportu. Bet taip pat aš iškelsiu šių metų pabaigoje...

Aš esu iš Kauno. Ir aš esu už naujus mikr(iuk)us. Taip, aš važinėjau ir važinėsiu šiuo keistu, pasaulyje retai sutinkamu transportu. Bet taip pat aš iškelsiu šių metų pabaigoje taurę šampano ne tik už Naujuosius metus, bet taip pat ir už tai, kad mano gimtame mieste vietoj tų sulūžusių metalo krūvų važinės nauji mersai.

Aš džiaugiuosi, kad kaip važinėjau tuo pačiu mikr(iuk)u (30), taip važinėsiu ir toliau (57). Jei kam nebeliko mikriuko, važiuojančio pro namus, eikit blemba su raštais ar mitingais prie savivaldybės langų ir įrodykit, kad jums to reikia (ir kad tu ne vienas važinėji). Manau, verslininkai su plačia šypsena iš jūsų tuos tris litus paims.

Aš nenoriu gyventi posovietinėje erdvėje, aš noriu gyventi Vakarų šalyje. Aš noriu gyventi toje geresnėje, modernesnėje Lietuvoje.

Aš noriu, kad įlipus į mikriuką su manimi pasisveikintų vairuotojas, kai aš jam sakau „laba diena“. Nes tai yra paprasta. To išmokstama dvejų metų. Nebent kai kurie sugeba išmokt vairuoti, bet nesugeba išmokt kalbėti.

Aš noriu gauti bilietą už tai, kad sumoku tris litus. Ir tai yra mano teisė. Nenoriu girdėti kvailų pasiteisinimų, kad pasibaigė bilietų popierius. Aš moku mokesčius, tai kodėl vairuotojas neduoda?

Aš noriu, kad vairuotojas darbo vietoje atrodytų normaliai, o ne kaip bachūras, gyvenantis Vilijampolės rajone, prie laiptinės spjaudantis siemkas. Aš noriu ne tapkių ir treningų, o normalios uniformos, išlygintų marškinių.
Aš noriu, kad vairuotojas parūkytų išlipęs iš mikro, o ne trauktų dūmus jo viduje. Nusipirk tabako kramtūškių, jei nesugebi susilaikyt, nikotino verge

Aš nenoriu mikre žiemą šalt ir pro užšalusius langus nematyt, kada man reikia išlipti. Noriu, kad būtų šilta, noriu matyt savo miestą.

Aš noriu naujų autobusų. Noriu juose važiuoti išsitiesęs, o ne susilenkęs per pusę. Nenoriu įlipdamas viena ranka ieškot piniginėje litų, o su kita uždarinėt duris. Durys... Tas žiaurus  jų trankymas, metalo laužymas. Noriu šiek tiek civilizacijos.

Ir aš tikiu, kad tai gausiu. Tai pažadėta. Tik tiek. Paprastų, bet esminių dalykų. Ir jei visa pertvarka leis tai turėti, tai bus nuostabu. Noriu naujų, vakarietiškų standartų, nes aš toks ir esu. Vakarietis, o ne tas, kuriam prie rusų buvo geriau.

P.S. Noriu, kad Kaunas viešo transporto sektoriuje vėl išspardytų š***ną Vilniui, turinčiam brangų ir nepatogų e.bilietą ir nesugebančiam į troleibusą įlipti pro priekines duris.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt