Atsisiųskite
aplikaciją

Pakeitę vos kelis dalykus savo kasdienėje kalboje, galite iš esmės pakeisti savo gyvenimą

Berta & Talks
Į svarbius pokyčius mus dažniausiai atveda skausmas, nelaimės, kančia, kartais – aplinkinių ir artimųjų bėdos. Tačiau yra dar vienas ekstra žingsnis, kuris gali padėti...
Skaityti daugiau

Į svarbius pokyčius mus dažniausiai atveda skausmas, nelaimės, kančia, kartais – aplinkinių ir artimųjų bėdos. Tačiau yra dar vienas ekstra žingsnis, kuris gali padėti pakeisti gyvenimą iš esmės. Tai yra mūsų kasdienė kalba. Kas nutiks, jei kalbėdami būsimąjį laiką pakeisite esamuoju, neiginius teiginiais ir atsisakysite visų nebūtinų „bet“? Pokyčiai, prasidėsiantys jau pirmojo mėnesio bėgyje, tikrai nustebins. Apie tai – pokalbyje su aktore, viešojo kalbėjimo mokytoja Adrija Čepaite.

„Berta&Talks“ kviečia į pokalbius apie komunikaciją ir su ja susijusias temas: vadovavimą, emocines kompetencijas, lyderystę, oratorystę, profesinius pasirinkimus ir, žinoma, žmonių bendravimą. Pašnekovai dalinsis savo istorijomis, žiniomis bei įžvalgomis, padėsiančiomis ne tik komunikacijos, bet ir kitų sričių atstovams. Laidos kūrėja ir autorė – komunikacijos profesionalė Jolita Macelytė.

Naujausios