Atsisiųskite
aplikaciją

Kaip viena nuotrauka papasakoti istoriją, kuri netaptų „fake news“?

Berta & Talks
Milžiniškas informacijos srautas ir nauji informacijos kanalai keičia medijų vartojimo įpročius. Šiandienos naujienų „vartotojai“ informacijos priėmimui skiria vos...
Skaityti daugiau

Milžiniškas informacijos srautas ir nauji informacijos kanalai keičia medijų vartojimo įpročius. Šiandienos naujienų „vartotojai“ informacijos priėmimui skiria vos kelias sekundes savo dėmesio, todėl vis labiau aktuali tampa komunikacija vaizdu.

Ar įmanoma viena nuotrauka papasakoti visą istoriją? Kodėl mums įdomiau žiūrėti į asmenukes, bet ne išgirsti jos herojaus istoriją? Ar įmanoma nuotrauka sukurti melagingą naujieną (angl. fake news)? Savo patirtimi ir mintimis dalijasi fotožurnalistas Vidmantas Balkūnas.

„Berta&Talks“ kviečia į pokalbius apie komunikaciją ir su ja susijusias temas: vadovavimą, emocines kompetencijas, lyderystę, oratorystę, profesinius pasirinkimus ir, žinoma, žmonių bendravimą. Pašnekovai dalinasi savo istorijomis, žiniomis bei įžvalgomis, padedančiomis ne tik komunikacijos, bet ir kitų sričių atstovams. Laidos autorės – komunikacijos profesionalės Jolita Macelytė ir Aurelija Astrauskė.

 

Naujausios