Atsisiųskite
aplikaciją

#10 Visa tiesa apie kvapą su Aisčiu Mickevičiumi

Visa tiesa apie šventes
Kaip kvapas veikia žmones. Kokie kvapai patinka daugeliui žmonių. Kokia yra kvapų etika užsienyje. Kiek kvepalų turėtų turėti žmogus.  Šiandien Tomas Kul. ir Karolina...
Skaityti daugiau

Kaip kvapas veikia žmones. Kokie kvapai patinka daugeliui žmonių. Kokia yra kvapų etika užsienyje. Kiek kvepalų turėtų turėti žmogus. 

Šiandien Tomas Kul. ir Karolina Meginytė sulaukė svečio. Studijoje svečiuojasi aktorius, radijo vedėjas, kvapų menininkas Aistis Mickevičius. Šiame podcast‘e plačiau pakalbėsime apie kvapus renginiuose. Aistis Mickevičius papasakos apie tai ar kvapas yra svarbus šventės metu ir kaip kvapas veikia žmones. Podcast‘o klausytojai turės galimybę sužinoti kokių kvapų reikėtų vengti šventės metu taip pat studijos svečias atskleis paslaptį, kokie du kvapai patinka daugeliui žmonių.  Antroje podcast‘o dalyje paklabėsime apie kvapų etiką užsienio šalyse, aromaterapiją - kokie kvapai skatina veikti, o kurie atpalaiduoja. Aistis Mickevičus atsakys į vedėjų Tomo Kul. ir Karolinos Meginytės klausimus kaip reikėtų kvepintis pačiam, kokios yra 2020 metų kvepalų tendencijos, kiek kvepalų žmogus turėtų turėti ir ar galima dovanoti kvepalus bei kokie kvapai tinka namams. Podcast‘as bus naudingas kiekvienam!

Jeigu Jums patinka šis podcast’as, užprenumeruokite jį spausdami šią nuorodą. https://manychat.com/l1/apiesventes  

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas apie kurias norėtumėte daugiau išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!
Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.
Podcast‘o vedėjai: Tomas Kul. ir Karolina Meginytė
Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound

#TomasKul #Vestuviuplanuotoja #KarolinaMeginyte #DJ #TitasMorkunas #KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #vestuves #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow