Atsisiųskite
aplikaciją

#12 Visa tiesa apie biudžetą

Visa tiesa apie šventes
Kaip planuotis biudžetą šventei. Kokie yra įkainiai. Kiek vidutiniškai pinigų reikia išleisti šventei. Be ko negali egzistuoti kiekviena šventė. Kiek vidutiniškai kainuoja vedėjo,...
Skaityti daugiau

Kaip planuotis biudžetą šventei. Kokie yra įkainiai. Kiek vidutiniškai pinigų reikia išleisti šventei. Be ko negali egzistuoti kiekviena šventė. Kiek vidutiniškai kainuoja vedėjo, DJ, fotografo paslaugos.

Šiandien podcast‘o vedėjai Tomas Kul. ir Karolina Meginytė pakalbės apie biudžetą. Nuo ko pradėti ir kaip organizuoti šventę, kad nereikėtų imti paskolų? Kadangi vedėjai yra glaudžiai susiję su šventėmis ir jų organizavimu, jie papasakos už kokį biudžetą galima organizuoti šventę 40 asmenų. Pakalbėsime apie tai nuo ko reikėtų pradėti planuotis finansus šventei, kiek vidutiniškai pinigų reikia išleisti maistui ir gėrimams. Antroje podcast‘o dalyje klausytojai turės galimybę sužinoti, be ko negali egzistuojama šventė, kas yra svarbiausia programa ar maistas? Pakalbėsime kiek kainuotų vedėjo paslaugos, DJ, fotografas, gyva muzika. Podcast‘as bus naudingas kiekvienam! 

Jeigu Jums patinka šis podcast’as, užprenumeruokite jį spausdami šią nuorodą. https://manychat.com/l1/apiesventes  

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas apie kurias norėtumėte daugiau išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!
Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.
Podcast‘o vedėjai: Tomas Kul. ir Karolina Meginytė
Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound

#TomasKul #Vestuviuplanuotoja #KarolinaMeginyte #DJ #TitasMorkunas #KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #vestuves #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow