Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 26, 12:00

Nuo „influencerių“ iki verslininkų: išrinkite įsimintiniausias 2021 metų vestuves

Metų vestuvės – jų laukia, apie jas rašo, jomis domisi. Sušvelnėjus karantinui, poros skubėjo sumainyti vestuvinius žiedus, tuokėsi ir garsūs Lietuvos nuomonės formuotojai, ir atlikėjai, ir verslo bei politikos atstovai, o jų puotos buvo viena už kitą įspūdingesnės. Tiesa, dalis jaunųjų iškėlė kuklias, tačiau ne ką mažiau įsiminusias tuoktuves. O kuri šventė labiausiai įsiminė jums?
2021 metų vestuvės
2021 metų vestuvės / Videokadras ir 15min nuotr.

15min surinko atgarsio visuomenėje sulaukusias 2021-ųjų vestuves ir kviečia jas prisiminti bei žiūrėti galeriją. Už labiausiai įsiminusias vestuves savo balsą kviečiame atiduoti apklausoje. Ją galite rasti teksto pabaigoje.

Metų pradžioje Kaune vestuvinius žiedus po dešimties metų draugystės sumainė Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio komandos žaidėjas Justas Tamulis ir jo širdies draugė Viktorija Pleškytė.

Pora didelės šventės neplanavo, o ir karantinas gerokai pakoregavo planus. Po ceremonijos jaunieji tik simboliškai paminėjo šią progą kartu su artimiausiais šeimos nariais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vedė netrukus šeimos pagausėjimo sulauksiantis krepšininkas J.Tamulis: meilė užgimė varžybose

Pavasarį santuokų rūmuose meilę vienas kitam prisiekė penktojo „X faktoriaus“ sezono dalyvė Monika Juškevičiūtė, scenoje dar žinoma kaip Nika Ganga, ir jos išrinktasis Karolis Laurinavičius. Šiam žingsniui pora ruošėsi net aštuonerius metus, kurie, kaip pasakojo pati atlikėja, buvo kupini meilės, iššūkių ir abiem padovanojo tris žavius vaikus. O sutuoktinių pažintis įvyko visiškai netikėtoje vietoje – sostinės gatvėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ištekėjo „X faktoriuje“ išgarsėjusi M.Juškevičiūtė: vestuvių įvaizdis – protestas prieš visuomenės spaudimą

Vilniuje vestuviniais žiedais apsimainė ir populiarios grupės „Sisters On Wire“ gitaristas Filipas Gusevas bei jo mylimoji Marija Trapkevič. Iš pradžių buvę tiesiog puikiais bičiuliais, vėliau abu vienas kitam pajuto ir kur kas stipresnius jausmus. Todėl po dvejus metus trukusios draugystės nusprendė surengti nedidelę jaukią šventę su keletu pačių artimiausių žmonių, o vestuvių liudininkais tapo „Sisters On Wire“ vokalistas Olegas ir mylimuosius supažindinusi grupės fotografė Jevgenija.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Sisters On Wire“ gitaristas F.Gusevas vedė mylimąją Mariją: „Iš pradžių buvome tik geri bičiuliai“

Berlyne Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas, konservatorius Žygimantas Pavilionis susituokė su širdies drauge Asta Mikutavičiūte-Pavilioniene. Kaip socialiniuose tinkluose rašė politikas, jis sumainė žiedus su savo klasės drauge Asta Mikutavičiūte-Pavilioniene, kuri minėjo savo jubiliejų. Politikas paaiškino, kad jo ranka ir širdis yra ir gimtadieninė dovana.

TAIP PAT SKAITYKITE: Berlyne bendraklasę vedė Ž.Pavilionis: liudininku tapo A.Merkel patarėjas

Asmeninio albumo ir 15min nuotr./Žygimanto Pavilionio vestuvių akimirka
Asmeninio albumo ir 15min nuotr./Žygimanto Pavilionio vestuvių akimirka

Elektrėnuose birželio 21-ąją meilę vienas kitam prisiekė atlikėja Ieva Zasimauskaitė ir jos mylimasis, vaišnavų vienuolis Simas Grabauskas.

Pati Ieva apie savo ir Simo meilę pernelyg neatvirauja – nori privatumo. Vis dėlto 15min ji patvirtino vestuvių faktą. „Taip, susituokėme. Viskas gerai, dar taip smagu niekada gyvenime nebuvo, jei atvirai. Kaip filme“, – 15min teigė atlikėja.

Liepą pora iškėlė dar vienas vestuves – šįkart pagal vedines tradicijas.

TAIP PAT SKAITYKITE: I.Zasimauskaitė ištekėjo už S.Grabausko: „Taip smagu dar niekada gyvenime nebuvo“

Per I.Zasimauskaitės vedines vestuves nuotakos puokštę pagavo I.Stonkuvienė

Asmeninio archyvo nuotr./Vidas Bareikis, Ieva Zasimauskaitė ir Indrė Stonkuvienė
Asmeninio archyvo nuotr./Vidas Bareikis, Ieva Zasimauskaitė ir Indrė Stonkuvienė

Anykščių rajone susituokė dainininkai Karina Krysko ir Jeronimas Milius. Sutuoktuvių ceremonija buvo privati ir vyko uždaroje teritorijoje, į kurią negalėjo patekti smalsuoliai bei pašaliniai asmenys. Ceremoniją stebėjo apie 60 kviestinių svečių: jaunųjų šeimos nariai, draugai ir artimieji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Anykščiuose susituokė K.Krysko ir J.Milius: 60 svečių ir uždara teritorija

Per slaptą ceremoniją Monake amžiną meilę vienas kitam prisiekė garsus „Fomulės 1“ pilotas Nico Hulkenbergas ir lietuvė Eglė Ruškytė.

Monake įsikūrusi pora ten ir susituokė. Šventėje dalyvavo keletas artimiausių jaunavedžių šeimos narių ir draugų.

Vestuvėms dizainerė Eglė Ruškytė pasirinko trumpą baltą suknelę ir tokios pat spalvos aukštakulnius batelius. Vokietis Nico Hulkenbergas pasipuošė kreminės spalvos kostiumu.

Šiais metais pora susilaukė ir pirmagimio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Garsus „Formulės 1“ pilotas Nico Hulkenbergas vedė lietuvę Eglę Ruškytę

Amžiną meilę vienas kitam šiemet taip pat prisiekė profesionalus šokėjas, žinomas televizijos šokių projektų dalyvis Ligitas Bernatavičius ir jo širdies draugė Sigita. Mylimieji susituokė Alytaus rajone esančioje Miroslavo Švč. Trejybės bažnyčioje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žinomas šokių projektų dalyvis Ligitas Bernatavičius vedė mylimąją Sigitą

Asmeninio albumo nuotr./Ligitas ir Sigita Bernatavičiai
Asmeninio albumo nuotr./Ligitas ir Sigita Bernatavičiai

Paskutinio birželio šeštadienio popietę prie altoriaus žengė žinomas politologas, Rytų Europos studijų centro (RESC) direktorius Linas Kojala ir jo mylimoji, psichiatrijos gydytoja rezidentė Ieva Radzevičiūtė. Nors diena sostinėje pasitaikė apniukusi, tai nė kiek nesugadino poros nuotaikos – mylimieji užtikrinti savo jausmais ir tikino, kad politologas ir medikė vienas kitą puikiai papildo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gailestingumo šventovėje politologas L.Kojala vedė gydytoją rezidentę I.Radzevičiūtę

Šokėja ir choreografė Eglė Straleckaitė ir vėl džiaugiasi vedybiniu gyvenimu – ištekėjo už mylimojo, krepšininko Dominyko Domarko. Eglė ir Dominykas meilę vienas kitam prisiekė Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje, kur susirinko artimiausi žmonės. Vėliau vyko pokylis – dvi dienas trukusioje šventėje dalyvavo net 80 svečių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šokėja Eglė Straleckaitė ištekėjo už krepšininko Dominyko Domarko

Paviešintos E.Straleckaitės vestuvių nuotraukos: „Medaus mėnuo bus labai trumpas“

Lengvosios atletikos čempionė, televizijos ir radijo laidų vedėja, startuolio #walk15 įkūrėja Vlada Musvydaitė vestuvių ceremonijoje ištarė „taip“ savo mylimajam verslininkui, programėlės „NO-CV“ įkūrėjui Gediminui Vilčiauskui. Nuotaka pasirinko dvigubą pavardę ir nuo šiol bus Vlada Musvydaitė-Vilčiauskė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Anykščiuose susituokė V.Musvydaitė ir jos mylimasis verslininkas G.Vilčiauskas

Asmeninio albumo nuotr./Vlada Musvydaitė ir Gediminas Vilčiauskas
Asmeninio albumo nuotr./Vlada Musvydaitė ir Gediminas Vilčiauskas

Amžiną meilę vienas kitam prisiekė žinomas klasikinio ralio šturmanas Aisvydas Paliukėnas ir jo širdies draugė, teisininko padėjėja dirbanti Gretė Užkuraitytė. Itin jauki šventė įvyko gamtos apsuptyje ypatingoje vietoje – Užutrakio dvare.

Šventė nebuvo pompastiška, užtat labai jauki. Čia buvo galima išvysti elegantiškai pasipuošusius jaunuosius ir vestuvių svečius. Netrūko ir muzikos – dainavo atlikėjas Gabrielius Vagelis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Užutrakio dvare žinomas ralio šturmanas Aisvydas Paliukėnas vedė mylimąją Gretę

Liepos 9-ąją Vilniuje amžiną meilę vienas kitam prisiekė krepšininkas Margiris Normantas ir jo mylimoji „Ryto“ šokėja Deimantė Vareikaitė. Vestuvėms pora pasirinko Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Lietkabelio“ krepšininkas M.Normantas vedė „Ryto“ šokėją D.Vareikaitę

Po septynerių metų draugystės susituokė televizijos laidų vedėja, „influencerė“, buvusi profesionali krepšininkė Dalia Belickaitė ir jos širdies draugas krepšininkas Edvinas Šeškus. Mylimieji lemtinguosius „taip“ vienas kitam ištarė Birštone.

TAIP PAT SKAITYKITE: Birštono bažnyčioje aukso žiedus sumainė Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus

D.Belickaitės ir E.Šeškaus vestuvių šokis užkariauja internetą: „Paprastai nemokame“

D.Belickaitė paviešino vaizdo įrašą iš antros vestuvių dienos: ji – neįprasta

Kai tikrai myli ir esi vienas kitam skirtas – nerūpi jokios negalios. Tai gali patvirtinti Vilniuje susituokę prieš kelerius metus per televiziją rodyto realybės šou „Tamsoje“ laimėtojas, neregys Andžėjus Ravanas ir ten pat sutikta matančioji Ieva Jankauskaitė.

Taigi, vienas kitam „taip“ Ieva ir Andžėjus ištarė saulėtą liepos 10-osios popietę Vilniaus santuokų rūmuose. Liudininkais tapo geriausi jaunikio draugai. Jaunoji pasirinko vyro pavardę ir po ceremonijos tapo Ieva Ravan.

TAIP PAT SKAITYKITE: Meilė sujungė du pasaulius: „Tamsoje“ laimėtojas Andžėjus vedė ten sutiktą Ievą

Po dešimties metų gražios draugystės aukso žiedus sumainė ir šeimą sukūrė Lietuvos rankinio rinktinės vienas iš lyderių, vienintelis iš lietuvių Čempionų lygos nugalėtojo titulu didžiuotis galintis Jonas Truchanovičius ir jo mylimoji Dovilė Palevičiūtė.

Jaunųjų Jono ir Dovilės Truchanovičių sutuoktuvių ceremonija vyko Gruzdžių Švč. Trejybės bažnyčioje, jaunuosius sutuokė kunigas Donatas Klimašauskas, o vėliau iškilminga ir jauki vakarienė šeimos rate vyko Šiauliuose.

TAIP PAT SKAITYKITE: Čempionų lygos nugalėtojas Jonas Truchanovičius vedė mylimąją: suvedė rankinis

Asmeninio albumo nuotr./Jono Truchanovičiaus ir Dovilės Palevičiūtės vestuvės
Asmeninio albumo nuotr./Jono Truchanovičiaus ir Dovilės Palevičiūtės vestuvės

Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje žiedus sumainė kaskadininkas, ne viename filme bei seriale vaidinęs Darius Petrikauskas ir jo mylimoji teisininkė Ieva Demeškevičiūtė.

Šventė truko tris dienas. Ir programa jai buvo numatyta ypatinga – vestuvėse pasirodė daugeliui puikiai žinomas atlikėjas Kastytis Kerbedis, renginį vedė Justinas Jankevičius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaskadininkas D.Petrikauskas bažnyčioje vedė mylimąją: šventėje – žinomi veidai

Liepos 16 dieną aukso žiedus sumainė „Lietkabelio“ krepšininkas Gabrielius Maldūnas ir Edita Navickaitė. Jie amžinai mylėti prisiekė Biržuose, Šv. Krikštytojo bažnyčioje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Susituokė „Lietkabelio“ krepšininkas G.Maldūnas ir šokėja E.Navickaitė

Asmeninio archyvo nuotr./Gabrielius Maldūnas ir Edita Navickaitė
Asmeninio archyvo nuotr./Gabrielius Maldūnas ir Edita Navickaitė

Susituokė ir Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ žaidėjas naujokas Gediminas Orelikas ir jo mylimoji Brigita. Šios vestuvės krepšininkui – antrosios.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dar vienos vestuvės „Lietkabely“: meilę prisiekė naujokas G.Orelikas ir Brigita

Asmeninio archyvo nuotr./Gediminas Orelikas ir Brigita
Asmeninio archyvo nuotr./Gediminas Orelikas ir Brigita

Už italo Marco Coppola ištekėjo fotografė, keliautoja Karolina Valeikaitė. Kūrybinės agentūros „MK Creatives“ įkūrėjus daugiau nei prieš penkerius metus suartino aistra kelionėms, o dabar jų meilę vainikavo pasakiškos vestuvės Italijoje po alyvmedžiais. Karolina šypsojosi, kad tai, ko gero, pirmosios tuoktuvės šalyje šiemet, nes kaip tik nuo tos dienos valdžia davė leidimą tokioms šventėms.

TAIP PAT SKAITYKITE: Italijoje susituokė keliautojai K.Valeikaitė ir M.Coppola: tobula šventė – 3 dienas

Socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel ir jos mylimasis, verslininkas Laurynas Suodaitis susituokė sostinės Skaisčiausiosios Dievo Motinos cerkvėje, liudijant būriui draugų ir artimųjų, jiedu prisiekė amžiną meilę.

Viktorijai ir Laurynui pastarieji metai buvo kupini išbandymų, viešų aptarinėjimų, tačiau šią audrą nuo pat jųdviejų draugystės pradžios lydėjo begalinė meilė, kuri neleido pasiduoti net sunkiausiais momentais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Cerkvėje susituokė V.Siegel ir L.Suodaitis: „Mudviejų meilė – svarbiau už viską“

Praeitų metų gruodį dainininkė Marija Grabštaitė paskelbė apie sužadėtuves su mylimuoju Luku, o jau po pusės metų tapo jo žmona. Lemtingąjį „taip“ mergina ištarė Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje.

Su naujutėliais vestuviniais žiedais sutuoktiniai pasirodė užmiestyje surengtoje šventėje. Joje laukė daugybė staigmenų, artimiausių žmonių ir šokiai iki paryčių: „Muzikos bus tikrai daug. Iš įvairių gyvenimo etapų.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Ištekėjo atlikėja Marija Grabštaitė: lemtingąjį „taip“ ištarė Kaune

Buvęs Vilniaus „Ryto“ krepšininkas pranešė vedęs savo mylimąją Ignę Jučaitę. Šventės akimirkomis tiek buvęs Vilniaus „Ryto“ krepšininkas Dovis Bičkauskis, tiek Ignė Jučaitė pasidalijo soc. tinkluose.

TAIP PAT SKAITYKITE: Krepšininkas Dovis Bičkauskis vedė savo mylimąją Ignę Jučaitę

Asmeninio albumo nuotr./Dovis Bičkauskis, Ignė Jučaitė
Asmeninio albumo nuotr./Dovis Bičkauskis, Ignė Jučaitė

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius žiedus sumainė su architekte Gilma Teodora Gylyte. Šios vestuvės daugeliui buvo netikėtos, o santuoka su G.T.Gylyte politikui R.Šimašiui – trečioji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Remigijus Šimašius sumainė žiedus su Gilma Teodora Gylyte

Vilniuje oficialiai susituokė Remigijus Šimašius ir architektė Gilma Teodora Gylytė

Audriaus Solomino nuotr./Remigijus Šimašius susituokė su Gilma Teodora Gylyte
Audriaus Solomino nuotr./Remigijus Šimašius susituokė su Gilma Teodora Gylyte

Lemtingąjį „taip“ Vilniaus rotušėje ištarė garsi televizijos prodiuserių pora Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius. Jau daugiau nei dešimt metų kartu esančių jaunųjų šventei iškilmingumo suteikė pasveikinti atvykęs karių būrys, atlikęs garbės sargybos kuopos vaidmenį.

Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius į savo vestuves pažvelgė kūrybiškai ir žiedus nusprendė išsitatuiruoti dar per sužadėtuves, todėl realių žiedų vestuvėse nebuvo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniaus rotušėje susituokė prodiuserių pora L.Paukštė ir D.Kubilius

Lietingą šeštadienį Vilniaus Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė muzikologas, filosofas Edvardas Šumila ir jo mylimoji, režisierė Agnė Ambrozaitytė. Į naują gyvenimo etapą porą išleido artimiausi bičiuliai ir jų liudininkais tapę Edvardo brolis, garsus dirigentas Ričardas Šumila su žmona Radvile.

TAIP PAT SKAITYKITE: Garsaus dirigento brolis E.Šumila vedė režisierę A.Ambrozaitytę

Daugkartinis Europos karatė čempionas, geriausias 2020 metų Lietuvos karatistas ir Klaipėdos klubo „Shodan“ treneris Eventas Gužauskas su savo mylimąja Karolina Bučiūte sumainė aukso žiedus. Jiedu sukurti šeimą nusprendė po daugiau nei septynerius metus trukusios gražios draugystės.

Sutuoktuvių ceremonija vyko Kretingos rajone esančioje Tūbausių Šv. apaštalo Andriejaus parapijoje, o iškilminga vakarienė Kartenoje, Vyšnių dvare.

TAIP PAT SKAITYKITE: Geriausiu Lietuvos karatistu laikomas E.Gužauskas vedė mylimąją Karoliną

Martyno Musteikio nuotr. /Eventas Gužauskas su savo mylimąja Karolina Bučiūte
Martyno Musteikio nuotr. /Eventas Gužauskas su savo mylimąja Karolina Bučiūte

Milijono eurų vertos vestuvės, kurių planavimas truko beveik trejus metus – taip Italijoje po 10-ies metų draugystės susituokė verslininkai Sandra Skorupskaitė ir Dario Budimlicas. Šventė vyko viloje, kuri įprastai nuomojama Holivudo filmams, o prie jos tobulo įgyvendinimo dirbo dvi vestuvių planuotojos Gintarė Dapkutė Rodriguez ir Andrea Naar Alba, dizaineriai Mantas Petruškevičius, Robertas Kalinkinas ir kiti, iš viso net 96 žmonės.

TAIP PAT SKAITYKITE: S.Skorupskaitės vestuvės už 1 mln. eurų: 3 metai planavimo ir karališka prabanga

Susituokė „Humoro klubo“ narys Dominykas Klajumas ir jo mylimoji Vismantė Buinevičiūtė. „Lengva lai žemelė tam pagal kurio dekretą tokie kaip mes galim tuoktis ir daugintis“, – rašė jis. Ceremonija įvyko Vilniaus Išganytojo bažnyčioje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Susituokė „Humoro klubo“ narys Dominykas Klajumas ir jo mylimoji

Dominykas Klajumas ir Vismantė Buinevičiūtė
Dominykas Klajumas ir Vismantė Buinevičiūtė

Krepšininkas Domantas Sabonis susituokė su mylimąja Shashana Rosen. Iš pasidalytų nuotraukų buvo matyti, kad pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė prabangioje pilyje-viloje. Akylai stebintys krepšininko gyvenimą spėja, kad vestuvių ceremonijai pora bus pasirinkusi „Villa Ephrussi de Rothschild“, pajūrio vilą Prancūzijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Susituokė krepšininkas Domantas Sabonis ir Shashana Rosen

Asmeninio albumo nuotr./Domantas Sabonis ir Shashana Rosen
Asmeninio albumo nuotr./Domantas Sabonis ir Shashana Rosen

Vilniaus santuokų rūmuose žiedus sumainė žinomos politikės, atlikėjos, renginių vedėjos Donaldos Meiželytės dukra Juta Svilaitė ir jos mylimasis, ilgametis pažįstamas Žilvinas Valančius. Vestuves jaunieji planavo patys, todėl viskas taip, kaip jie ir svajojo: paprastai ir jaukiai.

Kadangi pora kaupia pradiniam buto įnašui, vestuves planavo patys, jos išėjo nedidelės ir jaukios. Šventėje svečių planavo būti apie 40, iš jų – nemaža dalis giminaičių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ištekėjo D.Meiželytės dukra Juta: „Žiguli“, jaukumas ir nuotakos ruošti desertai

Puikiai pažįstamas Klaipėdos krepšinio treneris Vilius Stanišauskas, kuris prieš porą metų su Lietuvos krepšinio U-16 rinktine ir krepšinio perliuku Juste Jocyte priešakyje sugebėjo sudrebinti Senąjį žemyną ir iškovoti Europos sidabro medalius, jau kūrena šeimos židinį. 33-ejų metų klaipėdietis vedė savo mylimąją – 31-erių Agnę Srėbaliūtę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Krepšinio treneris V.Stanišauskas vedė mylimąją A.Srėbaliūtę

Asmeninio albumo nuotr./Vilius Stanišauskas, Agnė Srėbaliūtė
Asmeninio albumo nuotr./Vilius Stanišauskas, Agnė Srėbaliūtė

Palangoje aukso žiedus sumainė garsus krepšininkas Saulius Štombergas ir jo mylimoji Renata. Žinomam vyrui tai – antra santuoka.

TAIP PAT SKAITYKITE: Palangos kurhauze mylimąją vedė buvęs krepšininkas Saulius Štombergas

15min ir Šarūno Vaitkaus nuotr./Saulius Štombergas vedė mylimąją
15min ir Šarūno Vaitkaus nuotr./Saulius Štombergas vedė mylimąją

Rugpjūčio pabaigoje vestuviniais žiedais savo meilę užtvirtino rinkodaros specialistė Julija Kačanova ir nekilnojamojo turto vystytojas Lukas Narkevičius. Vestuves jie suplanavo vos per kelis mėnesius, o sužadėtuvės Tenerifėje gyvai skambant Vaido Baumilo dainoms priminė romantišką filmą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ištekėjo rinkodaros specialistė J.Kačanova: pažinojo 10 metų, bet pamilo tik pernai

Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė grožio studijos „Angel Studio“ įkūrėja, socialinių tinklų žvaigždė Angelė Petručionytė ir jos širdies draugas Marius. Prieš dešimtmetį susipažinusi pora iš pradžių išgyveno ir ne tik gražias akimirkas, tačiau viską nugalėjusi meilė paskatino žengti svarbų žingsnį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Bernardinų bažnyčioje ištekėjo verslininkė, „influencerė“ Angelė Petručionytė

Žlibinų Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių Pagalbos bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji, drabužių kūrėja ir makiažo meistrė Rūta Lukštaitė. Aštuonerius draugystės metus skaičiuojanti pora santuokos įteisinimo vietą pasirinko neatsitiktinai – būtent čia augo visa didelė Rūtos šeima ir buvo pakrikštytas jųdviejų sūnus Nojus.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Žemaitukas“ Linas vedė mylimąją Rūtą: klube susipažinusi pora kartu – jau 8 metus

Vilniuje įvyko dar vienos nekantriai lauktos pramogų pasaulio vestuvės, apie kurias, matyt, bus diskutuojama ilgai. Viešbučio „Stikliai“ kiemelyje susituokė atlikėja, verslininkė Natalija Bunkė ir jos mylimasis Edgaras Eidėjus. O praėjus kelioms dienoms po ceremonijos jų laukė dar viena šventė Maljorkoje.

Svarbiai savo gyvenimo dienai nuotaka pasirinko mados namų „Inži“ raudonos spalvos suknelę. Kaip atskleidė Natalija, ji buvo pasiūta per savaitę.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Stikliuose“ susituokė N.Bunkė ir E.Eidėjus: išskirtinė suknelė pasiūta per savaitę

Maljorkoje dar kartą susituokė Natalija Bunkė: šįkart – su balta suknele

N.Bunkė po vestuvių laiką leidžia įspūdingoje Maljorkos viloje: pasižvalgykite

Sporto trenerė, buvusi atlikėja Indrė Burlinskaitė ir sportininkas, verslininkas Liudas Vaisieta prisiekė amžiną meilę. Druskininkų bažnyčioje, liudijant būriui artimųjų ir draugų, jiedu vienas kitam ištarė lemtingą „taip“ ir pažadėjo vienas kitą mylėti visą gyvenimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Druskininkuose susituokė I.Burlinskaitė ir L.Vaisieta: maži norai virto didele švente

Vilniaus miesto Remigijaus Šimašiaus patarėjas Kristinas Taukačikas ir praeityje šou pasaulyje dažnai besisukusi Raimonda Karalienė džiaugiasi savo 11 metų trunkančiuose santykiuose žengę svarbų etapą – mylimieji tapo vyru ir žmona. O vestuvėms pora pasirinko Nidą, vieną gražiausių Lietuvos kampelių, po kurį šventės dieną važinėjosi ekologiška transporto priemone – „Tuk tuk“ taksi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniaus mero patarėjas K.Taukačikas vedė R.Karalienę: vestuves atšoko Nidoje

Spalio 8-osios, penktadienio, popietę jaukioje vestuvių ceremonijoje meilę vienas kitam prisiekė poetas, publicistas, vertėjas Georgijus Jefremovas ir jo mylimoji pedagogė, vertėja Viktorija Jasiulytė. Pora susipažino beveik prieš pusę amžiaus per Mokytojų dieną, dar tada, kai Viktorija buvo moksleivė, o dabar lemtinguosius „taip“ nutarė ištarti sostinėje esančiame Bernardinų sode.

TAIP PAT SKAITYKITE: Poetas G.Jefremovas Bernardinų sode vedė beveik 50 metų pažįstamą V.Jasiulytę

Spalio 9-osios, šeštadienio, rytą Kauno rotušėje mylimąją vedė „Žalgirio“ krepšinio klubo, „Žalgirio“ arenos direktorius Paulius Motiejūnas. Jo išrinktoji – žmogus iš to paties pasaulio, aistra sportui taip pat deganti daugkartinė Lietuvos sportinės gimnastikos čempionė, Europos bei pasaulio čempionatų dalyvė Karolina Sklenytė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kauno rotušėje Paulius Motiejūnas susituokė su gimnastikos čempione K.Sklenyte

Savo išrinktąją damą Anastasiją vedė atlikėjas, muzikos prodiuseris, renginių ir radijo laidų vedėjas Valdas Kabutavičius. Pora susituokė gamtos apsuptyje, Kairėnuose esančiame Vilniaus universiteto botanikos sode. Šią vietą jaunavedžiai išsirinko neatsitiktinai – joje įvyko ne vienas jų pasimatymas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Buvęs „Pikaso“ narys V.Kabutavičius VU botanikos sode vedė mylimąją Anastasiją

Antrąkart susituokė muzikos prodiuseris Marijus Adomaitis-Ten Walls. Vestuvėms Marijus pasirinko Panevėžį, mat iš čia kilusi jo mylimoji Goda Fišerytė.

Vestuvių ceremonija vyko ne Civilinės metrikacijos skyriuje, o jaunųjų pasirinktoje vietoje. Marijus ir Goda itin pageidavo privatumo ir platesniam ratui neskubėjo atskleisti savo tuoktuvių plano.

TAIP PAT SKAITYKITE: Netikėtos vedybos: Panevėžyje susituokė M.Adomaitis-Ten Walls su išrinktąja Goda

Prieš kelerius metus vos viena žinutė pradėjo tai, ką šiandien Diana ir Arthuras Mileriai vadina savo meilės istorija. Nors neseniai įvykusias vestuves pora nusprendė paminėti kukliai, tačiau jų gyvenimas į kuklų nė iš tolo nepanašus – ryški, sportiška ir nuolat naujais siekiais deganti pora bendro gyvenimo link ėjo koja kojom, juokdamasi, kad beveik net nesipyksta, nes santykiai tam per daug geri.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dianą ir Arthurą suvedė aistra kultūrizmui: meilės istorija ir kuklios vestuvės

Po daugiau nei penkerių metų draugystės grupės „8 Kambarys“ narys, atlikėjas Deividas Alejūnas šeštadienį žengė svarbų gyvenimo žingsnį – vedė mylimąją Jonę Mariją Natkevičiūtę. „Esame pribrendę šiam žingsniui“, – įsitikinęs kukliai santuoką nusprendęs paminėti atlikėjas, kurio pažintis su mylimąja užsimezgė darbo vietoje, viename iš sostinės barų. Nuo tada pora nebesiskyrė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Grupės „8 Kambarys“ narys Deividas Alejūnas vedė mylimąją: „Esame už paprastumą“

„Emocijų apibūdinti vienu sakiniu neišeis, buvo geras vakarėlis“, – 15min sakė po daugiau nei trejų metų draugystės už mylimojo operatoriaus, videoprodiuserio Peterio Leontiades'o ištekėjusi aktorė, Lietuvos žiūrovams iš serialų pažįstama Natalija Janičkina. Vestuves ji atšoko jau ne vienerius metus namais tapusiame Kipre, vyro tėvų viešbutyje ant jūros kranto.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kipre ištekėjo aktorė N.Janičkina: šventė uošvių viešbutyje, 160 svečių ir kuriozas

Lapkričio 19 d. Kauno rotušėje amžiną meilę vienas kitam prisiekė gyvenimą Šri Lankoje kuriantys Marija Dominyka Mikšėnaitė ir ten sutiktas jos mylimasis, verslininkas Buddika. Ilgai apie laiką Lietuvoje svajojusi pora čia surengė įsimintiną šventę – pasipuošė ypatingais žiedais, važiavo vakarėlių autobusu ir kirto net 10 picų. Tačiau iki to jiems teko dar ilgai ir nuobodžiai pakovoti, nes iš trečiosios šalies kilusiam Buddikai patekti į Lietuvą pandemijos metu buvo be galo sunku.

TAIP PAT SKAITYKITE: Susituokė lietuvė Dominyka ir šrilankietis Buddika: teko įveikti ne vieną kliūtį

Gruodžio 4-ąją pirmosios oro jogos studijos Lietuvoje „CamiYoga“ įkūrėja ir oro jogos pradininkė Kamilė Šemiotaitė ištekėjo už savo geriausio draugo brito investuotojo Jeremy’io Philipo Whitakerio. Būtent šią dieną kelti vestuves jie nusprendė neatsitiktinai – kaip patys teigia, ją atsiuntė likimas. Prieš penkerius metus netikėtai Indijoje susipažinusi pora iškėlė netradicinę šventę, pilną spalvų ir staigmenų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Susituokė oro jogos Lietuvoje įkūrėja ir britų investuotojas: susipažino Indijoje

Lapkričio 20 d. Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje susituokė žinomas renginių vedėjas ir organizatorius, beveik prieš 15 metų realybės šou „Kelias į žvaigždes“ Dūmo vardu išgarsėjęs atlikėjas Donatas Šimkus ir jo mylimoji, IT srityje dirbanti Barbora Griežytė.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Kelias į žvaigždes“ Dūmo vardu išgarsėjęs Donatas Šimkus vedė mylimąją Barborą

Išrinkite gražiausias žinomų žmonių vestuves:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką