Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 gruodžio 31d. 16:06

Lietuvos pramogų pasaulio skandalai: kas 2017 metais nuskambėjo garsiausiai

Juozas Statkevičius, gaisras Rumšiškėse, Asta Baukutė, „Retro Beach Fest“, Saulius Urbonavičius
15min.lt, LNK nuotr. / Juozas Statkevičius, gaisras Rumšiškėse, Asta Baukutė, „Retro Beach Fest“, Saulius Urbonavičius
2017-ieji Lietuvos pramogų pasaulyje įsimins ne tik dėl grandiozinių koncertų ir festivalių, kino ir teatro premjerų ar pasakiškų vestuvių. Pramogų pasaulio padangę sudrebino ir ne vienas skandalas, kuris vieniems baigėsi laimingai, o kitiems – skyrybomis ar net sunaikintu muziejiniu turtu. Linkime, kad kitąmet skandalų būtų mažiau, o šie nutikimai liktų tik nepasikartojančiu prisiminimu.

Dar metų pradžioje dviprasmiškais rankų mostais pasižymėjo aktorė Asta Baukutė. Ir ne kur kitur, o Hitlerio gestus nusprendė pademonstruoti LRT eteryje.

Po šio išsišokimo A.Baukutė sukėlė tikrą skandalą, nepadėjo ir jos atsiprašymas –laida „Atspėk dainą“ buvo sustabdyta.

LRT televizijos muzikiniame žaidime A.Baukutės komandai atspėjus dainininko Simono Donskovo atliekamą dainą, ji pratrūko džiaugsmu ir šoktelėjusi iš kėdės parodė Hitlerį parodijuojančius gestus – iškėlė ranką į viršų ir prisidėjo du pirštus prie lūpų. Atsisėdusi į kėdę, A.Baukutė netvardė emocijų ir rodydama pirštu į priešininkų komandą, šaukė: „Žydas, žydas...“.

TAIP PAT SKAITYKITE:

LRT eteryje Hitlerio gestus parodžiusi Asta Baukutė sukėlė skandalą: laida „Atspėk dainą“ sustabdyta

Asta Baukutė apgailestauja, kad dėl jos gestų nutraukta LRT laida: „Esu nustebusi, labai atsiprašau“

Stop kadras/15min/Asta Baukutė
Stop kadras/15min/Asta Baukutė

2017-ųjų vasarą jau penktą kartą Rumšiškėse vykęs festivalis „Granatos Live“ be nesklandumų nepraėjo. Paskutiniąją naktį čia kilo gaisras – sudegė du Liaudies buities muziejaus pastatai. Su renginio organizatoriais buvo susitarta, kad iki pamatų sudegusius pastatus jie įsipareigoja atstatyti – tai turėtų atsieiti 350 tūkst. eurų.

Nors iš pradžių muziejaus atstovai tikino, kad daugiau muzikos festivalių Rumšiškėse tikrai nebevyks, visgi galiausiai apsigalvojo – kitąmet vasaros festivalis vėl bus čia rengiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Festivalyje „Granatos Live“ kilo gaisras: sudegė du Rumšiškių muziejaus pastatai

„Granatos Live“ rengėjai atstatys sudegusius Rumšiškių pastatus

Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Sudegė du Rumšiškių muziejaus pastatai
Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Sudegė du Rumšiškių muziejaus pastatai

Zarasuose liepos 14–15 dienomis vykusį retro muzikos festivalį „Retro Beach Fest“ jo lankytojai prisimins ilgai, tačiau tikrai ne su šypsena.

Per dvi festivalio dienas turėjo pasirodyti ne viena legendinė senosios diskotekos grupė, tarp kurių – tokios 9-ojo ir 10-ojo dešimtmečių žvaigždės kaip „Ace Of Base“, „Bad Boys Blue“, „Snap!“, „Culture Beat“, Fancy, „La Bounche“, „Virus!“.

Tačiau jau pirmąją festivalio dieną koncertavo tik dalis atlikėjų, antrąją, deja, neatvyko nė vienas, scenoje taip niekas ir nepasirodė. Festivalio organizatoriui net teko sprukti nuo įniršusių žmonių.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Retro Beach Fest“ detektyvas: Zarasuose organizatoriui teko sprukti nuo įniršusių festivalininkų

Feisbuko nuotr./Festivalio „Retro beach fest“ plakatas
Feisbuko nuotr./Festivalio „Retro beach fest“ plakatas

Dar viena muzikinė apgavystė nutiko rugpjūčio 15 dieną. Palangoje turėjo vykti legendinės grupės „Boney M“ koncertas, tačiau koncerto žiūrovai jautėsi kaip parodijoje ir liko apgauti – vietoj „Boney M“ scenoje „strakaliojo kažkokie studentai“.

Vienas renginio organizatorių V.Rimkus žadėjo, kad scenoje pasirodys „Boney M“, tačiau vėliau savo toną pakeitė ir teisinosi, kad reklaminiuose plakatuose buvo rašoma Songs of „Boney M“, o ne „Boney M“. Todėl bilietus į koncertą nusipirkę grupės gerbėjai neva teisėtai „džiaugėsi“ abejotinos kokybės apsišaukėlių pasirodymu mokyklos aktų salėje.

Į šį skandalą buvo įsipainiojęs ir atlikėjas Algimantas Minalga-Soliaris, kuris yra šį renginį organizavusios įmonės UAB „Elgera“ vadovas. Soliaris teisinosi, kad nėra susijęs su šio renginio organizatoriais.

„Su tuo renginuku nieko nedariau. Aš jiems kartu su partneriais iš Latvijos paskolinau 12 tūkst. eurų, tačiau organizaciniuose reikaluose visiškai nedalyvavome“, – rugpjūtį pasakojo A.Minalga-Soliaris.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Soliario įmonės organizuotas „Boney M“ koncertas virto cirku: vietoj grupės – apsišaukėliai

Soliaris apie jo įmonės organizuotą „Boney M“ koncertą: „Aš tik paskolinau pinigų“

15min skaitytojos Alinos nuotr./Skandalingo koncerto Palangoje akimirka
15min skaitytojos Alinos nuotr./Skandalingo koncerto Palangoje akimirka

2017 metai Stanislavui Stavickiui-Stano ir Deivydui Zvonkui buvo ypač kūrybingi. Duetas vieną po kitos pristatė nūdienos aktualijas pašiepiančias dainas, tačiau viena premjera sulaukė ne liaupsių, o kritikos strėlių.

Pagal Afroman „Because I Got High“ melodiją sukurtoje dainoje „Rusai vėl puola“ Stano ir D.Zvonkus pašiepia bauginimus dėl Rusijos keliamų grėsmių.

Po dainos paviešinimo jiemdviem teko aiškintis ne tik internautams socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidai, bet ir Krašto apsaugos ministerijai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dainą „Rusai vėl puola“ pristatę Stano ir D.Zvonkus: „Perlenkiame lazdą ieškodami priešų“

Daina „Rusai vėl puola“ skandalą sukėlęs Stano: „Nebijome eiti prieš srovę ar būti nesuprasti“

VIDEO: STANO IR ZVONKUS Rusai vėl puola

Egidijui Dragūnui-Selui šie metai riedėjo kaip ant „amerikietiškų kalnelių“. Sugriuvo santykiai su buvusia mylimąja, galbūt teks griauti ir naujutėlaitį namą.

Daugiau nei 10 metų Eleonora Sebrova buvo ištikima Egidijaus partnerė ir gyvenime, ir scenoje. Rugsėjo 15-ąją turėjo įvykti E.Dragūno-Selo ir Eleonoros Sebrovos vestuvės, pora ketino tuoktis ir 2015-ųjų gegužės 15 dieną. Tačiau tąkart, kaip ir šįkart, lemtingo žingsnio nežengė.

Nors ugnį ir vandenį perėjusi pora vis susitaikydavo, akivaizdu, kad jųdviejų meilei buvo lemta užgesti. E.Dragūnas-Selas šiuo metu mėgaujasi meile modeliui Kotrynai Kozlovaitei.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Egidijus Dragūnas prisipažino, kad vėl išsiskyrė su Eleonora Sebrova

Eleonora Sebrova kaltina Egidijų Dragūną smurtu ir grasinimu nužudyti

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova

E.Sebrova gruodžio pradžioje pristatė leidinį SEL gerbėjams – „Fenomenas: SEL“. Jame, kaip sako pati Eleonora, – išskirtiniai interviu, nuotraukos, niekam dar nežinomi faktai… Vienas iš tokių – nepatvirtintais duomenimis, Selas turi dar vieną nesantuokinį vaiką.

Daugeliui užuomina apie galimą dar vieną nesantuokinį E.Dragūno vaiką gali pasirodyti naujiena, tačiau tokios kalbos netyla jau seniai. 2014 metais redakciją buvo pasiekęs anonimo laiškas, apie galimai nesantuokinį Egidijaus sūnų, kuriam šiuo metu turėtų būti penkeri. Atlikėjas šia tema komentarų ir tuomet nedalijo.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Leidinyje „Fenomenas: SEL“ – E.Sebrovos užuomina apie nesantuokinį E.Dragūno vaiką

Eleonoros Sebrovos atviras laiškas Egidijui Dragūnui – tik leidinyje SEL gerbėjams

 Leidinio „Fenomenas: SEL“ puslapis/Eleonoros Sebrovos leidinys apie Egidijų Dragūną
Leidinio „Fenomenas: SEL“ puslapis/Eleonoros Sebrovos leidinys apie Egidijų Dragūną

Spalio pabaigoje paaiškėjo, E.Dragūnui-Selui gali prireikti buldozerio – teismas panaikino jo naujojo namo statybos leidimą.

Vilniaus Pavilnių parko Lydlaukių rekreacinėje funkcinėje zonoje statybininkai galbūt veltui liejo prakaitą ir dėjo plytą prie plytos garsaus užsakovo E.Dragūno valdose.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Už namą, kurį galbūt reikės griauti, teismas skyrė baudą Egidijui Dragūnui

E.Dragūno advokatas apie teismus dėl namo: „Tos bylos – tai valstybinių institucijų spaudimas“

15min montažas / 15min nuotr./Statomas Egidijaus Dragūno namas Vilniaus Pavilnių parke
15min montažas / 15min nuotr./Statomas Egidijaus Dragūno namas Vilniaus Pavilnių parke

Dar vienas plačiai nuskambėjęs įvykis lietuviškame pramogų pasaulyje – Andriaus ir Monikos Šedžių skyrybos. Jųdviejų santykių drama jau primena serialo scenarijų.

Monikos ir Andriaus Šedžių skyrybų dramos aidai netilo kone mėnesį. Apie tai, kad ketverius metus trukusi santuoka byra į šipulius, nebeslepia nei Monika, nei Andrius.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Andrius Šedžius – atvirai: „Monika turi kitą, spynų nekeičiau, o kalbamės per advokatą“

Monikos ir Andriaus Šedžių šeimoje – santykių krizė: sutuoktiniai kartu nebegyvena

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika ir Andrius Šedžiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika ir Andrius Šedžiai

Lietuvos pramogų pasaulyje 2017-aisiais buvo triukšmo ir dėl nuogybių. Neatsargiai mestelėtas pažadas grupei, BIX lyderiui Sauliui Urbonavičiui-Samui kainavo drabužius. Pažadėjęs repetuoti nuogas, jei pavyktų parduoti pirminiame salės plane numatytą kiekį bilietų į grupės trisdešimtmečiui skirtą koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje, Samas per repeticiją buvo priverstas į sceną lipti „kaip ką tik gimęs“.

Internete pasirodžius lažybas pralaimėjusio nuogo BIX lyderio Samo nuotraukai, Egidijus Dragūnas jam žėrė itin aršios, necenzūrinės kritikos. Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia taip pat išsakė savo nuomonę – kritikos kliuvo abiem atlikėjams: vienam už nuogybes, kitam už amoralią leksiką.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Mia atsiprašo gerbėjų už Samą ir Selą: „Šou biznis tampa amoraliu“

BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas ant scenos lipo visiškai nuogas: pralaimėjo lažybas

Asmeninio albumo ir Fotopro nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas
Asmeninio albumo ir Fotopro nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas

Ne tik malonaus dėmesio 2017 metais sulaukė Juozas Statkevičius. Skandalą sukėlė Kremliaus portalui „Sputnik“, kuris siejamas su rusiška propaganda, dizainerio duotas interviu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po J.Statkevičiaus interviu Kremliaus portale A.Tapinas rėžė: „Juozai, tu esi skuduras“

Vėliau J.Statkevičius atsiprašė ir patikino nesupratęs, su kuo kalbėjo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Juozas Statkevičius atsiprašė už skandalingąjį interviu: „Nesupratau, su kuo šneku“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Juozas Statkevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Juozas Statkevičius

Pasaulinis judėjimas #Metoo, skatinantis kelti į viešumą seksualinio priekabiavimo, smurto ir prievartos problemą, neaplenkė ir Lietuvos.

Lapkričio pradžioje socialiniame tinkle „Facebook“ aktorė ir kino koloristė Julija Steponaitytė paskelbė, jog Šarūnas Bartas prieš penkerius metus prie jos seksualiai priekabiavo. Režisierius su šiais kaltinimais nesutiko.

Vėliau prie J.Steponaitytės prisijungė ir dailininkė Paulė Bocullaitė, ji paliudijo taip pat patyrusi režisieriaus prievartą.

Reaguodamas į tai Vilniaus meras Remigijus Šimašius paskelbė, kad siūlys savivaldybės tarybai atsisakyti lengvatinėmis sąlygomis nuomoti patalpas Š.Barto studijai „Skalvijos“ kino centre, tačiau Š.Bartas iš šių patalpų išsikraustė pats.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Tamsūs liudijimai apie Š.Bartą: prie J.Steponaitytės prisijungė ir dailininkė P.Bocullaitė

Seksualiniu priekabiavimu kaltinamas Šarūnas Bartas nutraukė tylą: nesutinka, bet nesigins ir nesiaiškins

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Šarūnas Bartas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Šarūnas Bartas

2017-ųjų pabaigoje dainininkas Žilvinas Žvagulis nusprendė visiems atverti širdį ir pasidalyti slapčiausiais savo gyvenimo momentais. Jis prisipažino, kad jo širdyje vis dar yra didžiulis sopulys, ilgą laiką laikytas paslaptyje, – ketvirtasis, nesantuokinis, sūnus.

LNK nuotr./Žilvinas Žvagulis
LNK nuotr./Žilvinas Žvagulis

TAIP PAT SKAITYKITE: Žilvinas Žvagulis vos tramdė emocijas: prabilo apie ketvirtąjį, nesantuokinį, sūnų

Dainininkas atviras – po skyrybų su pirma žmona Regvita ir prieš santykius su Irena Starošaite buvo užmezgęs romaną su kita moterimi. Šie santykiai jam padovanojo sūnų.

Paklaustas, ar šiuo metu jis bendrauja su ketvirtuoju sūnumi, Žilvinas neslėpė jausmų. „Nebendrauju. Ne. Manęs paprašė, kad aš nebendraučiau. Tas žmogus viską žino... Jam dabar turėtų būti apie 21-erius“, – pasakojo dainininkas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Teismas nutraukė Aušros Maldeikienės ir Eugenijaus Maldeikio santuoką

TAIP PAT SKAITYKITE: K.Krivickas: „Trumpa istorija, kaip Karbauskis už LRT pinigus Lietuvai Naisius kūrė“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

26:24
07:19
07:55

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką