Pirmadienis 2015.08.31
Pranešk naujieną
@Kristina Aksamitaitė "Moterys uždirba mažiau arba daug mažiau, o kai kuriose šalyse vis dar kovoja už teisę dirbti." #15minlt t.co/r5DWyHy..
@Mažvydas Karalius Nesvarbu, Burgis kaltas ar ne: t.co/8QdEiaO.. #15min
@Indrė Bungardaitė Kančia, maištas ir aistra savo darbams: moterys, pakeitusios meno istoriją t.co/yyITxGM.. #15minlt
Daugiau orai.lt

Klaipėdos universitetas kurs jungtinę magistrantūros studijų programą su JAV universitetu

Klaipėdos universiteto miestelyje
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos universiteto miestelyje
Šaltinis: 15min.lt
A A

Klaipėdos universitetas glaudžiai bendradarbiauja su Valdosta valstybiniu universitetu (JAV). Antradienį Socialinių mokslų fakultete lankėsi šio universiteto atstovai – profesorius Frank Anthony Barnas ir „Žiniasklaidos“ (/Mass Media/) studijų programos vadovė profesorė Marie Elliot.

Su profesoriais iš JAV kalbėta apie galimybes plėsti bendradarbiavimą,  aptartos idėjų realizavimo kryptys. Susitarta kitų studijų metų rudens  semestre kviesti profesorių F. Barnas nuotoliniu būdu dėstyti magistrantūros studijų programos „Medijos ir komunikacija“ studentams, o  2015 metais JAV studentams organizuoti bendrus dokumentinės žurnalistikos praktinius užsiėmimus kartu su Klaipėdos universiteto studentais. Pagrindinis abipusio bendradarbiavimo siekis – sukurti jungtinę magistrantūros studijų programą „Medijos ir komunikacija“.

Šių studijų metų rudens semestre profesorius F. Barnas Klaipėdos  universitete dėsto magistrantams ir žurnalistikos bakalaurams. Į  Klaipėdą F. Barnas atvyko laimėjęs JAV Fullbright‘o stipendiją. Prieš  išvykdamas iš Klaipėdos į JAV dėstytojas sutiko su pasiūlymu per kitą semestrą parengti „Jungtinių Amerikos Valstijų medijos“ kurso nuotolinių  studijų variantą ir 2014-2015 mokslo metų rudens semestre jį dėstyti KU  magistrantams, studijuojantiems medijas ir komunikaciją.

Susitarta iki 2013–2014 mokslo metų pabaigos parengti ir pasirašyti  detalią tarpusavio bendradarbiavimo sutartį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti